Mrkni se na line upy pro 44. týden

Zlomené beaty v Praze nabídnou Black Sun Empire ve Stormu nebo Chase & Statuse v Roxy. Vitalic si dá v Česku "dvoják", páteční brněnské vystoupení na Flédě je však beznadějně vyprodáno. Kam vyrazíš ty? Tak vybírej!

9.11. 2018 08:50:07 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

9.11. 2018

Black Sun Empire

Praha, Storm

21.00 – Snookey
22.00 – Dexide
23.30 – Snookey + Dexide
00.30 – Black Sun Empire
02.00 – N.Force
03.00 – Mustaffa & Sheriff
04.30 – Bicman + Cockroach

D'n'B market Stage
22.00 – Morphose
23.00 – D'n'B market step
23.30 – Beast.Mode + Mc Was.One
01.30 – D'n'B market step
02.00 – John Simon
03.30 – Awaker
05.00 – Qiist

9.11. 2018

CandyShop Night

Brno, Vibe

22.00 – Dummy
23.00 – Heavy Hev
00.00 – Aka
01.00 – Dummy
02.00 – Heavy Hev
03.00 – Aka
04.00 – b2b

9.11. 2018

Exit in the Hall

Brno, BVV

20.00 – Lahvicz + Cerevatov
21.00 – Steph
22.00 – Bastien
23.00 – Mathiass O'Zana
00.00 – EKG
01.00 – Chris Sadler
02.00 – Thin & Thick
03.00 – Danny Bright
04.00 – Hydrophonic
05.00 – Phil Albedo

9.11. 2018

Chase & Status

Praha, Roxy

23.00 – Deadly Viperz aka Akira + Anakin
01.30 – Chase & Status + MC Rage
03.00 – Bifidus Aktif
04.00 – Halbax

9.11. 2018

Orbith

Brno, Perpetuum

22.00 - Orbith
23.30 - Filip Gehringer
01.00 - Dominik Gehringer
03.00 - Orbith

9.11. 2018

Vitalic

Brno, Fléda

21.00 – Naci Tofu + Kosmic Skaut (bar)
23.00 – Psj
01.00 – Vitalic (live)
02.15 – Andels
02.15 – Kosmic Skaut + Naci Tofu (bar)

10.11. 2018

Naci Tofu

Brno, Perpetuum

22.00 – Toomuch
00.00 – Naci Tofu
02.00 – Tonsils Emergency
03.00 – Warphil
04.00 – MisHa

10.11. 2018

November Dance Party

Dolní Pustevna,

19.00 – Henry
20.30 – Mystic
22.00 – Oggi
23.30 – Kjubone
01.00 – Orbith
03.00 – Schaman
04.00 – Martyz

10.11. 2018

Peace, No War

Praha, Cross

20.00 – Disco Partysons
23.00 – Flying Mojito Bros + Ben Osborne + Ben Gobel
03.00 – Telly Savalas + Skeledan + Smeghouse

10.11. 2018

Sat-Tech

Brno, Vibe

22.00 – Saddan
23:30 – Cveto
01.00 – Johnny Costa
02.30 – Jonas Love
03.45 – Filip Gehringer

10.11. 2018

Vitalic

Praha, Tresor

20.30 – lounge & bar & video session art
23.00 – Sci*Fi*Psi
00.00 – Orbith + Subgate
01.45 – ?
02.00 – Vitalic (live)
03.30 – Pixie
05.00 – Hozho

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně