LCD Soundsystem lákají na nové album Electric Lady Sessions

Nové živé album nahrál hudební projekt amerického producenta a šéfa dancepunkového vydavatelství DFA Records Jamese Murphyho v proslaveném newyorském hudebním studiu Jimiho Hendrixe.

5.11. 2018 10:07:42 | nové desky | Carl W

Kapela, jež začala kombinovat taneční hudbu s punkem, byla celkem třikrát nominováni na Grammy. Mezi její nejznámější singly pak jistě patří All My Friends a Daft Punk Is Playing at My House. V roce 2011 ukončila kapela svou činnost v roce 2011 poté, co odehrála rozlučkový koncert v newyorské Madison Square Garden. Z vystoupení vyšel záznam Shut Up and Play the Hits. V prosinci 2015 kapela vydala novou píseň Christmas Will Break Your Heart a následně oznámila obnovení své činnosti.

Loni vydali album American Dream a letos v září kapela nahrála pro Spotify dva živé singly - I Want Your Love od Chic a reworky jejich dvou originálních tracků Tonite a Home. Jejich album, respektivě nahraný živý koncert, Electric Lady Sessions vyjde ještě do konce roku na DFA a Columbia Records. Přesné datum a ani tracklist ještě nebyli oznámeny, víme jen, že se nahrávalo v proslaveném newyorském hudebním studiu Jimiho Hendrixe.

Jedním ze singlů na albu bude (We Don't Need This) Fascist Groove Thang (původně od Heaven 17), který si můžete poslechnout níže.

Poslechni si: LCD Soundsystem - (We Don't Need This) Fascist Groove Thang

REKLAMAREKLAMA