Goldfinger Classics - Oldschool párty pro ravery

O tom, že Nizozemsko nabízí každý víkend desítky zajímavých tanečních párty všech možných elektronických stylů, se nemusím moc rozepisovat. Kluiberům „cestovatelům“ je toto více než jasné. Tentokrát máme v hledáčku akci, která se uskuteční v sobotu 3. listopadu v nizozemském Den Boschi - Goldfinger Classics.

22.10. 2018 12:07:58 | festivaly | Langy

Místem konání bude sportovní hala Maaspoort Sports & Events, která nabídne dostatečný konfort pro konanou událost. Zajímavostí je i čas konání této classics halovky. Vše odstartuje v 15:00 hodin a konec je naplánován na 02:00 hodin ráno. Takže návštěvu Holandska můžete spojit třeba s ranní prohlídkou centra Den Bosche.

V prostorách budou celkem dvě scény, na kterých vystoupí takoví mistři v oboru jako Darkraver, Rob and MC Joe, Panic, Bass-D, Mental Theo, Paul Elstak, Armand, Francois, DJ Yves a další. Letošní díl má název „Back To The Future“ a základní vstupenky za cenu 29,5 € jsou ještě v prodeji.

Odkazy:

Video: Teaser Goldfinger Classics (2018)

Video: Goldfinger 2017 - Unlock The Past - Aftermovie

PARTYINFO

Goldfinger Classics: Back To The Future

03.11.2018 , Den Bosch
DJs: Moga (live), Armand, Francois, MR Gold, Darkraver, DJ M, Rob and MC Joe, Panic, Bass-D, Mental The, Paul Elstak, Dutchman Jack, DJ Yves
Cena: 29,5 €
REKLAMAREKLAMA