Monika Kruse vystoupí v listopadu v Roxy

Okouzlující techno diva, majitelka labelu Terminal M a jedna z nejuznávanějších osobností elektronické hudby Monika Kruse se vrací do Prahy.

22.10. 2018 12:03:23 | informace | rave

Za více než 25 let na scéně dokázala Monika téměř vše, od pořádání undergroundových parties v protiatomových krytech na začátku 90-tých let, přes Berghain, ovládnutí 1,5 miliónového publika na Love Parade až po pozici headlinera festivalů Awakenings, Sonus nebo Time Warp. Techno královna přijímá audience, přijďte si pro ni!

Mončina kariéra jako by kopírovala úspěšné čtvrtstoletí techna v Německu. Pořádání rave parties v opuštěných mnichovských bunkrech z druhé světové vystřídaly klubové rezidentury v ikonickém Ultrashall s DJem Hellem, frankfurtském Omen se Svenem Väthem až po Berlínský Berghain a Panorama Bar, kde hrává dodnes.

Její kudrnatá hříva ovládá pravidelně i největší techno eventy světa jako Time Warp nebo Awakenings. Moničin hudební rozhled je velmi unikátní. Techno v kombinaci se současnými subžánry house music, opepřené o vlivy hip hopu a funku zní fantasticky. Ať na velkém festivalu nebo v klubu, Monika Kruse vládne s přehledem svému techno království. Přijďte se poklonit už 23. listopadu do Roxy.

Video: Monika Kruse @ Boiler Room Berlin (2017)

PARTYINFO

Monika Kruse

23.11.2018 Roxy, Praha
DJs: Monika Kruse, Ksandra, Tibiza
2. stage: Arturo Legorreta, Xxx
Cena: 320
REKLAMAREKLAMA