Dalším headlinerem Dirty Tripu bude Nima Khak

Lídr mladé švédské techno generace, polovina projektu Swedish Naan Boys (s Jesperem Dahlbäckem) se v listopadu poprvé podívá do Česka. Svůj tříhodinový set odehraje v brněnském klubu Perpetuum na párty Dirty Trip.

22.10. 2018 11:08:20 | informace | Carl W

DJ a producent Nima Khak se narodil v Íránu, ale vyrůstal a žije ve švédském Stockholmu. Zde se zamiloval do techna, které se stalo jeho životním posláním. Obdivuje syrové analogové deep techno, které ale umí roztančit parket. Jeho produkci najdeme na Odd Even, H-Productions, Stockholm LTD nebo jeho novém domově - vydavatelství Parabel.

Dlouhodobě spolupracuje s Jesperem Dahlbäckem, jejich projekt Swedish Naan Boys má kromě mnoha releasů na kontě také vydavatelství Sand. Ke společné kolaboraci si jej pozval i další švédský techno-velikán Cari Lekebusch a už nyní je všem zcela jasné, kdo je přední postava nastupující švédské techno generace.

Nima Khak vystoupí poprvé v Česku 16. listopadu, v klubu Perpetuum na akci Dirty Trip navíc odehraje tříhodnový set. K němu se připojí oba rezidenti akce - Carl W a Nee`o a taky brněnská DJka Miltz. Vstupné je do půlnoci pouhých 100,- korun a víc informací najdeš třeba na Facebooku.

Poslechni si: The Persuader & Nima Khak - Shameless Intrusion

PARTYINFO

Dirty Trip 25

16.11.2018 Perpetuum, Brno
DJs: Nima Khak, Miltz, Carl W, Nee'o
Cena: 100 / 200
REKLAMAREKLAMA