Techno přízrak SNTS vystoupí v Brně!

Vyhajpovaný producent skrývající se za rouškou anonymity, který si díky svému nekompromisnímu a údernému technu vybudoval obří fanouškovskou základnu, vystpupí v prosinci poprvé v Brně.

27.10. 2018 13:51:00 | informace | Carl W

Scény světové techno scény začal výřit v roce 2012. Pro svou produkci si založil vinylové vydavatelství, ale jeho výtvory najdeme také na značkách Horo nebo Horizontal Ground. S kůží na trh se vydal před třemi lety s debutovým albem The Rustling Of The Leaves a hned rok poté na něj navázal s Losing Sight. A nutno podotknout, že ač nejsou mainstreamově zaměřená, obě si získala značnou podporu fanoušků. 

Sám SNTS si velmi cení své anonymity, která podle něj do techna patří. Všechno je totiž o hudbě, kterou prezentuje, což je i hlavní myšlenka jeho masky a pláště. A tento tah mu jisto jistě vychází - přestože nehraje techno pro masy, dostává se mu pozvání na nejzásadnější techno eventy planety (SNTS) a jeho set z Boiler Roomu už shlédlo třičtvrtě miliónu lidí.

V Brně se SNTS objeví vůbec poprvé - a to 14. prosince v klubu Perpetuum, kde odehraje dvouhodninový set. Pořadatelé nastavili na párty, kterou označili jako Season Finale, velkorysé vstupné, kdy do půlnoci se do klubu dostanete za pouhých 150,- korun. Fanoušci rychlého, temného a tvrdého techna jistě nebudou váhat.

Video: SNTS @ Boiler Room Berlin (2015)

PARTYINFO

Season Finale

14.12.2018 Perpetuum, Brno
DJs: SNTS, Carl W, Nee`o, Petra.P
Cena: 150 / 300
REKLAMAREKLAMA