Sunshine Live zve na „Die 90er - Live on Stage“

Devadesátky zažívají v posledních letech doslova boom. Nejznámější německé elektronické hudební rádio - Sunshine Live, pořádá každoročně největší německou halovku zaměřenou právě na devadesátá léta.

16.10. 2018 11:04:57 | festivaly | Langy

Letošní už šestý ročník „Sunshine Live Die 90er - Live on Stage“ se uskuteční v sobotu 24. listopadu v prostorách Maimarkthalle v Mannheimu. Line-up je plný atraktivních jmen, která vystoupí na dvou stageích.

Takže fandové této nesmrtelné hudby si mohou užít vystoupení takových jmen a projektů, jako jsou East 17, Snap!, Culture Beat, Ice MC, Masterboy a Beatrix Delgado, Captain Jack, Captain Hollywood Project, Alexia, Layzee fka Mr. President.

Na DJ stagei vystoupí Charly Lownoise, Dune, DJ Sash!, DJ Hooligan, DJ Quicksilver, Brooklyn Bounce DJ, Kai Tracid, Mark ́Oh a samotná rave královna – Marusha. Brány areálu se otevřou v 19 hodin a vše odstartuje ve 20 hodin. Konec párty bude v 5 hodin ráno. Cena základní vstupenky (E-Ticket) je stanovena na 32€.

Tak co, vyrazíte?

Video: Die 90er - Live on Stage 2017 - Official Aftermovie

PARTYINFO

Sunshine Live: Die 90er Party

24.11.2018 Maimarkthalle, Mannheim
Live: East 17, Snap!, Culture Beat, Ice MC, Masterboy, Captain Jack, Captain Hollywood Project, Alexia, Layzee aka Mr. President
DJs: Charly Lownoise, Dune, Sash!, Hooligan, Quicksilver, Brooklyn Bounce DJ, Kai tracid, Mark´Oh, Marusha
Cena: 35,20 €
REKLAMAREKLAMA