Mike Väth míří poprvé do Brna

V pátek 19. října rozduní stěny brněnského klubu Vibe svým nekompromisním technem DJ, producent, bratr Svena Vätha a velký showman Mike Väth.

15.10. 2018 12:43:59 | placená inzerce | rave

Mike Väth je frankfurtský rodák, ale od roku 2007 žije v Curychu. Ano, je to bratr slavného Svena Vätha, ale je mnohem víc než to. Mezitím, co se Sven stal světoznámým DJem, Mike byl ponořen do digitálního umění po mnoho let. Poté, co byl jeho "druhý obývací pokoj", legendární frankfurtský klub Omen zavřen, muzika se stala jeho významným vyjadřovacím prostředkem.

A tak společně s René Walliczkem a Paulem Schultem založili "Mike Väth project". Od té doby se do DJingu opřel pořádně a nebylo nic, co by ho zastavilo. Jeho styl hraní je velmi výrazný, kombinuje v něm elektro a temné hypnotické techno.

Přesto, že je celý život označován za "méně slavného bratra Svena Vätha", díky svému nenapodobitelnému stylu a energii je výjimečný umělec a člověk sám o sobě. Své tracky vydává na labelech District Underground, Nachtstrom Schallplatten či Renesanz.

Vstupenky na tento večer je možné zakoupit v předprodeji na GoOut.cz za 150 Kč (+ poplatky sítě) do 18.10. Na místě poté budou za 200 Kč. Jejich počet bude pro větší pohodlí na parketu omezen.

Na hlavní scéně v čele s Mikem bude znít převážně techno. Odstartují ji postupně rezidenti klubu Saddan a Upgrade, po Mikovi se mixu ujme kurátor pořadu o klubové scéně na Radiu Wave a zakladatel techno labelu Dirty Corner Recordings Mike Corner a celé to zakončí brněnský DJ Alexx. Druhá stage pojede v rytmech housu ve všech jeho podobách a zahrají zde Flytech, Kema a Rivendel.

Video: Mike Väth @ Geburtstagsfeier (2017)

PARTYINFO

Mike Väth

19.10.2018 Vibe, Brno
DJs: Mike Väth, Mike Corner, Alexx, Upgrade, Saddan, FlyTech, Kema, Rivendel
Cena: 150 / 200
REKLAMAREKLAMA