Japonský coffee shop s barem pro audifily se dočasně otevře v Londýně

Bar pro audiofily s coffee shopem ponese název Moonglow London, je velmi inspirován japonskými poslechovými jazz bary a otevře se na konci října.

12.10. 2018 12:18:56 | informace | Carl W

Moonglow London bude otevřen od 25. října do 18. listopadu na 446 Kingsland Road. Celý ho financuje jeho vlastník Charlie Osborne a říká: „Nabídnu tu celou svou sbírku vinylů, bude tu můj vlastní audiosystém a vše tu povedu sám s občasnou pomocí mé ženy nebo rodiny.

Veškeré zisky pak půjdou nadaci Steve Reid Foundation. Sejdou se tu sběratelé, DJs i hudební osobnosti a budou moci tu prezentovat hudbu, pro kterou by jinde možnost nedostali. „Bar nebude zaměřen na tanec v klubovém slova smyslu, to ale neznamená, že su tu nerozjede pořádná zábava,“ doplňuje Charlie.

A sound tu nebude ledajaký. Repro Tannoy Arden Mk1 s vlastními crossovery postavenými v rámci Reference Fidelity Components doplní taky Thorens TD124 Mk2 s originálním Tarmerem BTD 12s, který byl zrekonstruován firmou Schopper AG. A chybět nebude integrovaný zesilovač EOS Yoshino 834 a 834p phono stage.

Určitě pak sledujte instagramový účet Moonglow London.

REKLAMAREKLAMA