Oliver Kucera dalším headlinerem klubovky Dirty Trip

Hudební producent s českými kořeny Oliver Kucera ničí svým technem taneční parkety po celé Evropě už od roku 2004. Nevyhnul se zásadním eventům jako Love Parade nebo Awakenings a nyní se chystá na říjnový díl brněnské klubovky Dirty Trip.

2.10. 2018 13:01:02 | informace | rave

Oliver Kucera se narodil ve Španělsku, má české kořeny, je ale Holanďan a aby toho nebylo málo, nyní žije v Berlíně. Už jako náctiletý propadl technu, rychle začal vydávat svou produkci s industriálním dynamickým zvukem a dostal se tak na mnoho zvučnách značek včetně Djax Records, UKR, Planet Rhythm nebo Naked Lunch.

Díky svému perfekcionismu se stal přeborníkem v synťácích a bicích automatech od firmy Roland. Dostal se na většinu zásadních evropských eventů, zmínim musíme minimálně Love Parade nebo Awakenings.

Stále se poctivě věnuje produkci, jenom letos má na kontě už pět releasů a je také velmi žádaný jako remixér, za poslední roky jej úspěšně oslovila známá jména jako Ken Ishii, Patrick DSP, Miss Djax, Ortin Cam, Gayle San, Woo York nebo A.Paul.

Přestože si Oliver v Česku už několikrát zahrál, Brno se mu vyhýbalo. Ovšem až do října tohoto roku, kdy přijede na klubovku Dirty Trip, která v minulosti hostila zajímavá techno jména, mezi kterými nechybí Inigo Kennedy, Marika Rossa, Antonio de Angelis nebo Charlton.

Takže si piště do deníčků: pátek 12. října, Brno, klub Perpetuum. O support se postará Dirty Trip crew, oblíbená technačka B.UNQ! nebo majitel hudebního klubu Vibe Saddan. Do půlnoci je zvýhodněné vstupné za 150,- korun a dobré techno čekejte celou noc.

Poslechni si: Oliver Kucera - Pump Da Rhythm

PARTYINFO

Dirty Trip 24

12.10.2018 Perpetuum, Brno
DJs: Oliver Kucera, B.UNQ!, Saddan, Carl W, Nee`o
Cena: 150 / 200
REKLAMAREKLAMA