Lady Blacktronika má nachystané mini-album Wax Cylinder Only

Londýnské vydavatelství Meda Fury, které patří pod globální značku R&S Records, nabídne nové mini-album americké housové producentky, která nyní našla nový domov v Berlíně a říká si Lady Blacktronika.

2.10. 2018 10:34:50 | nové desky | Carl W

Akua Marcelle Grant alias Lady Blacktronika se narodila v americkém San José a už od roku 1997 přispívá svými vokály do housových tracků. Sama se pak o deset let později vrhá také na vlastní produkci a díky přispění Mikea Huckabyho vydává svou první desku na Deep Explorer.

Od té doby si na své konto připsala už čtyři alba a desítky releasů a to i pod mnoha pseudonymy, jako na příklad AkuaRising, Blaktronix, Cinnamon, Cinnaster, Haze n' Adaeze, L. B'tron Hubbard, L4D, Lady B~Noir nebo Nezdert Graphics.

Její nejnovější mini-album Wax Cylinder Only nabídne jak nové věci, tak i starší kousky, které ale nikdy nevyšly na vinylu. V zatím neupřesněné datum v listopadu tohoto roku se tak dočkáme double-vinylu a i digitálního releasu (který bude obsahovat dva bonusové tracky) díky vydavatelství Meda Fury.

Poslechni si: Lady Blacktronika - Wax Cylinder Only

Tracklist:

01. Perception
02. Body Move
03. Love Room
04. How I Learned
05. Pursuit Of Trackiness
06. Children Of The Ghetto
07. Mummy Bells
08. Never Everything (Beatdownbient Mix)
09. How Strong [Digital bonus]
10. Loosely Strung (Ruff draft) [Digital bonus]

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně