Fixate z Exit Records zahraje v Brně

Zásadní vydavatelství drumandbassové scény Exit Records vysílá do brněnského klubu Perpetuum jednoho z předních talentů britské hudební scény. Na konci října tu totiž zahraje Fixate!

13.9. 2018 11:15:10 | informace | Carl W

Declan Curran, tedy Fixate, pochází z generace, která se nedá zaškatulkovat do žánrů. Je tahounem britské hudební inovace, jehož zvuková paleta a produkce se přelíná napříč styly drum & bass, jungle, dubstep a grime.

Jeho debutový release Pum Pum / System Malfunction na Diffrent Music okamžite zaznamenal velkou odezvu z hudebního světa a podpora se mu dostala od mnoha umělců nepříč žánry, mezi kterými nechyběli Toddla T, Sam Binga, Alix Perez nebo d:Bridge.

A právě posledně jmenovaný neváhal, Declana rychly upsal na své vydavatelství Exit Records a dal mu opravdu obrovský prostor. A to se ukázalo jako skvělý tah! Tracky jako What Goes Around, The Rig Monkey, Rumours, Firewater, Murderers Dance Too nebo Bandicoot patří za poslední rok k nejprodávanejším artiklům toho slavného labelu.

Není divu že se Fixate díky své produkci dostal na většinu velkých evropských festivalů a jeho tour-kalendář je nekopromisně zaplněný. „O to více nás těší, že můžeme oznámi, že právě Fixate vystoupí 26. října u nás v klubu,“ oznamují produkční brněnského hudebního klubu Perpetuum.

Jeho hudba přinesla na Exit Records nové hudební prvky, které posunuly tento label ještě o kousek dál a teď se dá Fixate považovat vyloženě za vlajkonoše tohoto zásadního vydavatelství,“ doplňují. Line-up párty nabídne 2Nine a Calli z Liquidators crew a připojí se taky Attempt a Rough:Result ze Soul Ex Machina.

Pro bližší infomace sleduj Facebook.

Video: Fixate - Throwback Therapy

PARTYINFO

Fixate

26.10.2018 Perpetuum, Brno
DJs: Fixate, 2Nine, Calli, Attempt, Rough:Result
Cena: 150 / 250
REKLAMAREKLAMA