V Ostravě se uskuteční Tranceformers: Ultimate Edition

Tranceformers, tato hvězdami nabitá noc, vás očekává na začátku klubové sezóny 21.9.2018 v Ostravě. Nový koncept party nabízí nejen žádané DJs a špičkový zvuk, ale i zážitek v podobě industriálního prostředí, dech beroucí lasershow a jedinečné euforické atmosféry.

11.9. 2018 12:47:26 | placená inzerce | rave

Na této klubové události vystoupí jak uznávané legendy elektronické taneční hudby, tak i ti nejnadanější DJs současnosti, kteří si Vaši pozornost jistě zaslouží. Za mixpultem se tak postupně vystřídají hvězdný Giuseppe Ottaviani, legendární John 00 Fleming, uznávaný Christopher Lawrence, nekompromisní Mark Sherry, inspirativní Airwave, talentovaný Driftmoon, nadšený Paul Webster a snaživý David Rust.

Akce se uskuteční v novém unikátním klubovém prostoru BrickHouse DOV, jenž se nachází v působivém industriálním prostředí Dolních Vítkovic v Ostravě a může se pyšnit moderním vybavením, příznivými cenami na barech, bezbariérovým přístupem a kapacitou až 1500 osob.

Klub bude pro tento večer ozvučen špičkovým sound systémem od Funktion-One, tudíž o kvalitní zvuk nebude nouze. Můžete se těšit i na famózní lasershow, projekci a další vizuální podkres, který dovede euforický zážitek z této trance party k naprosté dokonalosti.

Vstupenky na tuto akci můžete zakoupit v sítích TicketLive a GoOut. V prodeji jsou i VIP vstupenky, které Vám umožní přístup do privátní VIP zóny s vlastní šatnou, barem a welcome drinkem.

Poslechni si: Giuseppe Ottaviani @ Tomorrowland (2018)

PARTYINFO

Tranceformers: Ultimate Edition

21.09.2018 , Ostrava
DJs: Giuseppe Ottaviani, John 00 Fleming, Christopher Lawrence, Mark Sherry, Airwave, Driftmoon, Paul Webster, David Rust
Cena: 590 - 890
REKLAMAREKLAMA