Drum&bassová producentka B-Complex otevře zrekonstruovaný klub Perpetuum

Hudbu skládá už od roku 1996 a díky superúspěšné skladbě Beautiful Lies se dostala až na špičku britského legendárního labelu Hospital Records. Nyní se chystá na otevíačku 18 sezóny brněnského klubu Perpetuum.

31.8. 2018 13:36:34 | informace | Carl W

Matia Lenický, také známá jako B-Complex, je drum and bassová producentka z Bratislavy, kterou od roku 2009, kdy jí vyšla skladba Beautiful Lies, zná téměř celý svět. „Spolupráci s labelem Hospital jsem navázala díky vydání skladby Beautiful Lies. Lidé na ni výborně reagovali a kluci z Hospitalu se rozhodli mě pozvat na svou vlajkovou akci v londýnském superklubu Matter. To byla od nich trochu rána naslepo, protože se mě jenom zeptali, jestli umím hrát. Takže jsem jim poslala ukázkový set a šla jsem jako první v lineupu hrát. Šlo o jasnou šanci, kterou jsem chtěla využít, takže když jsem v 11 končila, v klubu skákalo, co mohlo! A od té doby hraju v UK stále častěji,“ řekla v roce 2011 pro Plzeňský deník.

Její produkci můžeme potkávat stále, její skladba Civilizations se objevila na první kompilačce k festivalu Let It Roll a letos v květnu jsme jásali nad jejím novým sólovým EP z vydavatelství ReverbNation s tracky Girl With Flower a Aztec. „Matia v Brně už děsně dlouho nehrála, až je to škoda,“ říkají produkční klubu Perpetuum a dodávají: „Byla naší první volbou pro start 18. sezóny klubu. Jsme čerstvě po rekonstrukci, která se velmi vydařila a jistě ji u nás přivítá plný parket nadšených posluchačů.

Support obstará známá česká DJane Elwira a také domácí rezidenti Protago a Fish. Více třeba na facebooku.

Poslechni si: B-Complex - Beautiful Lies VIP

PARTYINFO

Season Opening: B-Complex

08.09.2018 Perpetuum, Brno
DJs: B-Complex, Elwira, Protago, Fish
Cena: 100 / 200
REKLAMAREKLAMA