Hang Aoki míří v září do Brna

Pracuje mimo jiné jako bookerka berlínského klubu ://about blank, má na starosti PR pro festivaly Krake a Lunchmeat a taky jí můžeme najít jako stagemanagerku na dalším světoznámém eventu: Nachtdigital Festival. K tomu všemu hraje vytříbenou hudbu, kterou v září představí poprvé v Česku.

31.8. 2018 11:01:08 | | Carl W

Hang Aoki se na elektronické scéně aktivně podílí už více než deset let: pracovala pro kluby jako Molotow a Uebel & Gefährlich - a byla také kurátorkou nechvalně proslaveného klubu zlaté mládeže Golden Pudel v Hamburku.

Dnes je jedním z residentů a bookerů pro berlínský klub ://about blank. Od doby co se zamilovala do vydavatelství Dial sbírá vinylové desky a věnuje se temnému elektru a pulzujícímu dub a deep technu.

Poslechni si: Hang Aoki - Staub 5 Years (2018)

Můj zvuk vždycky poznáte. Nikdy nevynechám desky od amerického dua Drexciya nebo od DJe Stingraye,“ prozrazuje v rozhovoru pro Berlin Community Radio. Rozehřívala parket pro mnohé hvězdy elektronické scény - z těch, kterých si nejvíc váží, zmiňuje třeba Miltona Bradleyho, Bena Ufa nebo Stanislava Tolkacheva.

Kromě hraní se věnuje také produkci hudebních klipů a přednáší o pracovních příležitostech spojených právě s elektronickou hudbou - třeba její seminář Act Don’t React – Nightlife Job Opportunities jste mohli zažít na loňské konferenci Stadt Nach Acht v Berlíně.

21. září se pak Hang zahraje poprvé v České republice - konkrétně v brněnském klubu Perpetuum. S sebou si přiveze i svou sbírku desek od elektra, industrialu, EBM až po techno. Více informací zveřejňují pořadatelé na facebooku

PARTYINFO

Hang Aoki

21.09.2018 Perpetuum, Brno
DJs: Hang Aoki, James D, Carl W, Warphil + Foxx, Vejruff
Cena: 150 / 200
REKLAMA
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKYREKLAMA