Lucy a Rrose oznámili vydání debutového alba jako The Lotus Eaters

Ital Luca Mortellaro a tajemný techno inženýr Rrose navazují na spou dvouletou spolupráci debutovým kolaboračním albem, které vydají už jako The Lotus Eaters na začátku října.

29.8. 2018 15:13:06 | nové desky | Carl W

Rrose, jehož nickname pochází od psedonymu malíře Marcela Duchampa, který si také říkával Rrose Sélavy, si udělal velké jméno díky svému debutovému EP Merchant Of Salt, které vyšlo před sedmi lety. Ještě tentýž rok pak rozjel také vydavatelství Eaux, kde nalezneme většinu jeho releasů.

Luca Mortellaro, tedy Lucy, zase vede uznávaný label Stroboscopic Artefacts, na kterém se pravidelně objevují Xhin, Dadub, Jonas Kopp, Markus Suckut, perc, Pfirter nebo Claudio PRC. Před pěti lety taky společně se Speedy Jem stvořili kolaborační projekt Zeitgeber.

V roce 2016 pak spolu Rrose a Lucy kolaborovali porpvé na společném EP The Lotus Eaters, které vyšlo právě na Stroboscopic Artefacts, jeho letošní pokračování pak najdeme na Eaux. Ještě v říjnu se však dočkáme plnohodnotného alba, který už vydají pod hlavičkou projektu The Lotus Eaters.

LP ponese název Desatura a vyjde na Stroboscopic Artefacts 5. října. Pokud byste si chtěli užít The Lotus Eaters živě, určitě navšivte letošní Amsterdam Dance Event, na kterém premiérově vystoupí.

Poslechni si: The Lotus Eaters - Anchor

Tracklist:

01. Anchor
02. Marrow
03. Diamond
04. Decanter
05. Eat Eat Eat
06. The Idea Of North
07. Under The Benches
08. Foul Winds
09. A Third Man
10. And Then There Were None

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně