Berlínský Akmê vystoupí v Brně

Už více než čtyři roky drží residenturu v berlínském klubu ://about blank a letos si jej Mixmag vybral jako zásadního představitele tamní hudební scény. Nyní se chystá do Česka na otevírací párty 18. sezóny brněnského klubu Perpetuum.

21.8. 2018 10:56:03 | informace | Carl W

Elektronické hudbě se věnuje už více než 18 let a před osmi lety se dostal do Berlína, který v jeho hudebním rozvoji hrál velmi důležitou roli. Brzy zde získal rezidentutu v klubu ://about blank, což - jak se nyní ukázalo - bylo klíčem k jeho úspěchu.

Tento klub je jedinečný. Žádný jiný v Berlíně nemá takový politický charakter,“ vysvětluje. „Každý měsíc se uskuteční nejméně jedna prospěšná akce, pořádají se tu četby a diskuse o politických tématech. Ve vední klubu a stejně tak mezi návštěvníky je rovnoměrné rozložení mužů a žen. Jsem rád, že jsem našel domov, který se stará o všechny tyto věci. Taneční parket je také vždy místem blaha, a to nejen pro mě, ale pro každého kolem mě.

Takto se vyjádřil letos pro Mixmag, kde mu vyšel jeho profil mezi pěti jmény (kde nechybí ani Mareena, která v Perpetu vystoupila v únoru), které aktuálně definují berlínskou hudební scénu. Poslední roky se velmi aktivěn věnuje produkci, loni jsme se dočkali debutového EP Connwax a jeho track Inner Islands byl zařazen na kompilaci ://aboutblank 002.

Poslechni si: Akmê @ Institut fuer Zukunft—Rillendisco (2018)

Letos mu vyjdou další tracky a hlavně chystá premiéru svého live projektu, které je naplánovaná na říjen. Jeho DJské sety jsou velmi různorodé, rád vyhledává neotřelé tracky, ale vždy se pohybuje na hraně temného techna. 

Akmê vystoupí na otevíračce 18. sezóny brněnského klubu Perpetuum, který je nyní v rekonstrukci. Akce je naplánovaná na 7. září a o support se postará česká housová legenda DJ Tráva a také rezidentní kluboví DJs - Tonsils Emergency a Nee'o

Poslechni si: Akmê - Inner Islands

PARTYINFO

Season Opening: Akmê

07.09.2018 Perpetuum, Brno
DJs: Akmê, Tráva, Tonsils Emergency, Nee`o
Cena: 100 / 200
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně