Zemřel DJ Loutka

Ve věku 51 let zemřel Michal Maudr, český housový DJ známý pod pseudonymem DJ Loutka, zakladatel známé klubové noci Shake a rezident pražského klubu Roxy.

19.8. 2018 08:52:08 | informace | rave

Zemřel jeden z nejznámějších českéch DJů - Loutka. Svému řemeslu se věnoval už od devadesátých let, spoluzaložil agenturu Roxydust a je autorem legendární kompilace Housebox 1 ‎českého vydavavatelství Nextera.

V devadesátém prvním už jsem hrál elektronickou hudbu, koupil jsem si první desky a tak to začalo. Nikdy jsem k tomu ale netíhl, začal jsem si kupovat desky a doma jsem si hrál. DJ jsem být nechtěl, tím spíš, že tady vlastně nebyla žádná scéna, poslouchalo to tak deset, dvacet lidí, ale pak mě začali lidi přemlouvat, ať hraju, když už mám ty desky,“ řekl Michal loni v interview pro ireport.cz.

Michal Maudr se narodil 8. května 1967 a dlouhou dobu se řadil k nejoblíbenějším DJům v Česku. Jeho producke se dostala i do slavného Essential mixu na BBC Radio 1. Byl rezidentem pražského klubu Roxy a v posledních letech tu supportoval vystoupení světových zvězd jako Solomun, Joris Voorn, Kolektiv Turmstrasse nebo Kölsch.

Video: Loutka @ Roxy | Loutka 50 B-day (2017)

PARTYINFO

DJ Loutka: last seassion

29.08.2018 Futurum, Praha
DJs: Dimitri from Amsterdam
Cena: 250
REKLAMAREKLAMA