Mrkni se na line upy pro 32. týden

Po dvoutýdenních vedrech, která zmohla i naši rubriku, tu máme další party výheň: Pražský Dnb Festival v crossu a na Štvanici, Storm, Perpe a dámskou jízdu v Olomouci. Tak vybírej!

17.8. 2018 04:34:41 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

17.8. 2018 - 18.8. 2018

Hrady CZ

Hradec nad Moravicí, Zámek Hradec nad Moravicí

pátek
16.30 - 17.00 Ajdontker - Výherce Soutěže
18.00 - 19.00 Ivan Mládek A Banjo Band
20.00 - 21.00 Vypsaná Fixa
21.00 - 21.30 Karneval
22.30 - 23.30 J.A.R.

Zelená stage
17.00 - 18.00 Horkýže Slíže
19.00 - 20.00 Pipes And Pints
21.30 - 22.30 Marpo & Troublegang
23.30 - 00.30 Škwor

sobota
10.45 - 11.15 Johny Machette
12.00 - 13.00 Tomáš Klus
14.00 - 15.00 Lenny
16.00 - 17.00 Hentai Corporation
18.00 - 19.00 Jelen
20.00 - 21.00 Pražský Výběr
22.00 - 23.00 Mandrage

Zelená stage
11.15 - 12.00 The Atavists
13.00 - 14.00 Slza
15.00 - 16.00 Plexis
17.00 - 18.00 Visací Zámek
19.00 - 20.00 The Agony
21.00 - 22.00 Rybičky 48
23.00 - 00.00 Divokej Bill

17.8. 2018

Late Night

Olomouc, Echo

21.00 – Shiwazz
22.30 – B-style
00.00 – Jaqullin
01.30 – Denysa
03.00 – Loudspeaker
04.30 – OndRasH

17.8. 2018

Neurobase

Praha, Storm

22.00 – 5th Element
23.30 – Gloom
01.00 – Tony Terra
02.30 – Mustaffa + Sheriff
04.00 – Neurolab

17.8. 2018

No-oN

Brno, Perpetuum

22.00 – Marcel De Valerio
00.00 – Thin & Thick
02.00 – Nirthy & NamtrackT
03.30 – No-On

17.8. 2018

Pražský Dnb Festival

Praha, Cross

Štvanice
16.00 – Contest Winner
17.00 – Theya + Blofeld
18.30 – Annita+ AhZ + MC Manda
20.00 – Eska + KamCZa + MC Katrin

Cross jumpup/neuro upstairs
21.00 – Beesu
22.30 – Critical J + MC Jelen
00.00 – Eska
01.30 – Twisted:Minds
03.00 – Pixie
04.00 – Volume Plus
05.00 – Furious Freaks

Cross breakbeat/house downstairs
21.00 – Brada + Voita
00.00 – OhmSquare Soundsystem
02.00 – Pavel Bidlo
03.30 – Saku + Kaplick

Cross dnb friends coffee
22.00 – Contest Winner
23.00 – Etienne + Settler
00.00 – Pathfinder Collective
01.00 – Duneni.cz
02.00 – Mu:te + Poly-v
03.00 – Blofeld

18.8. 2018

Mácháč Club Tour

Praha, Storm

22.00 – Wulky
00.00 – Enrico
01.00 – Lucca
03.00 – Subgate + Tibiza

18.8. 2018

Palicavonzvreca

Bratislava, SubClub

22.00 – Peal
00.00 – Loktibrada
01.30 – Pär Grindvik
03.30 – Benco

18.8. 2018

Pražský Dnb Festival

Praha, Cross

Štvanice
13.00 – Touchwood + Misology + Stanzim
14.00 – Cashmeer
15.00 – Rade
16.00 – Rich
17.00 – Nitrous
18.00 – KanJacca
19.00 – 2K + M4Y4
20.00 – Rido

Cross liquid/deep upstairs
21.00 – Runky
22.00 – Kubatko
23.00 – TomSmall
00.00 – Theya
01.00 – Technimatic
03.00 – KamCZa
04.00 – Liquidators

Cross disco/house/techno downstairs
21.00 – AhZ + Annita
23.00 – Animal Print
00.00 – Silhouette
01.00 – Lucas Hulan
02.00 – Shaftling
03.00 – STA
04.00 – Flashback

Cross dnb friends coffee
22.00 – Contest Winner
23.00 – Honey T
00.00 – Babe LN
01.00 – Parallel Activity + Rich FD
02.00 – Ozone
03.00 – Audiocuts

18.8. 2018

Steen & Makarov

Brno, Perpetuum

22.00 – Nois
00.00 – Spiriakos
02.00 – Steen & Makarov
04.00 – Nee’o

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně