Víkendový Let It Roll bojoval s vedrem, lidem chyběla studená voda

Let It Roll 2018 je za námi, ovšem pořadatelé né úplně zvládli boj z obrovským teplem a sklidili množství kritiky od návštěvníků, kterým nefungovali sprchy nebo jim chyběla studená voda.

6.8. 2018 09:15:42 | festivaly | Carl W

Po organizační stránce nejhorší festival za posledních 10 let na jakém jsem kdy byl. Pokud bych měl jmenovat vše co mi vadilo, byl by to dlouhý seznam. Jedním slovem organizační katastrofa. Zvolili jste si styl nabalit se za každou cenu a je jedno co na to návštěvník,“ glosuje festival návštěvník Jozko Cierny.

Kde byl problém? Česku přes víkend sužovala velká vedra a na festivalu návštěvníkům chyběla studená voda, po většinu času nefugovaly sprchy a mnoho lidí pak pořadatelům vyčítá a velmi malé množství toi-toi toalet.

Let It Roll tým zatím vydal následující prohlášení: „Rádi bychom chtěli poděkovat všem návštěvníkům a celému realizačnímu týmu. Není možné ani vyjádřit jak si vážíme toho, že jste to i v tak nepříznivém počasí zvládli. Mrzí nás Vaše zkušenost a děkujeme za názor.

Organizace festivalu byla v letošních podmínkách opravdu náročná. Pracovali jsme intenzivně na všech vzniklých problémech. Prioritou je pro nás především pohodlí návštěvníků. Více než 14 dní sužují střední Evropu extrémní sucha a využili jsme všechny dostupné kapacity pitné a užitkové vody. Byla vytvořa nepřetržitá síť dopravy pitné vody, která vodu dovážela na festival po celou dobu.

Na všech stáncích a barech se nepřetržitě vody a další nápoje udržovaly v chladu. Bohužel v tak extrémních vedrech chlazení nápojů trvá déle. Kompletní vyjádření zveřejníme v následujících dnes. Aktuálně rekapitulujeme všechny vaše připomínky. Děkujeme za pochopení a budeme dělat vše proto, abychom do příštího ročníku těmto situacím zabránili.

Hodně diskutujících pak pořadatelé obviňuje, že příspěvky s kritikou mažou. Toto se nám ovšem nepodařilo zatím ověřit.

Více si můžete přečíst na facebooku.

REKLAMAREKLAMA