Aftermovie Tomorrowlandu v rekordním čase

Druhý festivalový víkend Země zítřka skončil v noci na pondělí 30. 7. a už od úterý 31. 7. je na youtube dostupné aftermovie.

3.8. 2018 17:01:01 | festivaly | Paya

Neuvěřitelná práce. 23 minut pohádkového světa. Možná krátká návštěva příběhu Planaxis, avšak velmi dobrá ilustrace toho, jaké šílenství se v rekreační oblasti De Schorre odehrálo. Na facebooku se video objevilo dokonce už v pondělí 30. 7. v 17 hodin SELČ. A už má přes 5 milionů zhlédnutí.

Video: Tomorrowland Belgium 2018 - Official Aftermovie

Pořadatelé zároveň na svém webu a postupně i na youtube zveřejňují obrovské množství videozáznamů celých setů z obou festivalových víkendů, takže si zúčastnění mohou s odstupem připomenout, co v Belgii vlastně zažili, a ostatní si mohou alespoň takto užít vystoupení svých oblíbenců včetně těch největších es světové taneční hudby. Určitě na to mrkněte, venku jsou už desítky a desítky kousků. Enjoy!

Odkazy:

Mimochodem, venku je i novinka, singl světové jedničky podle hlasování DJ Mag Top 100 DJs Poll, tedy holandského mladíka Martina Garrixe. Pod názvem High On Life a se zpěvem vokalisty jménem Bonn. Zajímavostí pak je, že jde o pecku představenou na úplný závěr druhého víkendu Tomorrowlandu s obrazovým doprovodem pořízeným na prvním víkendu Tomorrowlandu. A opět, venku v rekordním čase, publikováno 30. 7. 2018 a už s více než 3 miliony shlédnutí na youtube.

Video: Martin Garrix feat. Bonn - High On Life

A pozor - pokud se chcete zúčastnit edice The Hymn of the Frozen Lotus, tedy zimního Tomorrowlandu, který se uskuteční v březnu ve francouzském alpském středisku Alpe-d’Huez, tak od pátku 3. 8. 2018 od 17:00 běží předregistrace. Chcete zažít něco, co se jen tak zažít nedá? Pak je Tomorrowland Winter přesně pro vás! Kvůli 30 tisícům partypeople se toto vyhlášené zimní středisko na týden hermeticky uzavře – a bude mejdan!

PARTYINFO

Tomorrowland Winter

13.03.2019 - 15.03.2019 , Alpe-d'Huez
DJs: dozvíte se :)
Cena: 685 / 825 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně