Mrkni se na line upy pro 29. týden

A další víkend, další festivaly: Air, Coal a BeeFree – z něj máme nachystanou scénu v Subclubu. Tak vybírej!

27.7. 2018 04:34:41 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

27.7. 2018 - 28.7. 2018

Air Festival 2018

Hradec Králové, Festival Park

pátek
17.00 – Nick Hardin
18.00 – Matamar
19.00 – RetroVision
20.15 – Bali Bandits
21.30 – Brohug
23.00 – Carnage

Retro Music Hall stage
00.30 – Sasha Vee + Dom Quark
01.30 – Mio + Patrick Junior
02.30 – Maddix
04.00 – Mejsi + Ludwig
05.00 – TiGi + Sedliv
06.00 – Domez + Ergee
07.00 – Pietros + Hrusha

House Time stage
00.30 – Adriana Hranacova
01.30 – Steff da Campo
03.00 – Bon Finix
04.00 – Michal Pesina
05.00 – Dammin

OneZoo Trance stage
21.00 – Deep8Project
22.15 – Glenn Overdrive
23.30 – ProggyBoy
00.45 – Chris Schweizer
02.15 – Jake Haley
03.30 – Luigi Di Mare
04.45 – Michele Cavalletto

sobota
16.00 – LYAM
17.00 – RiTa + Sall
18.00 – Richard Reynolds
19.00 – Manene
20.00 – Mr. Black
21.30 – Pegboard Nerds
23.00 – Krewella

Temple of Madness stage
00.30 – Pauli Gabrieli
01.30 – Dropgun
03.00 – Angry Beats
04.00 – Namaas
05.00 – Laydee Sue
06.00 – Wavehookers
07.00 – SNBM

Atelier Pool stage
12.00 – Just Mike
13.00 – Dobi
14.00 – Raq Edison
15.00 – Nick Hayden
17.00 – Chris Lay
18.00 – Krekr
19.00 – Marcos
20.00 – Deffo
21.00 – Tokatko
22.30 – Rodrigo Ardilha

Atelier stage
00.00 – Marcos
01.00 – Alex Kenji
02.30 – Funspeed
03.30 – Mylo Glenn
04.30 – Mark Evill
05.30 – Sajmon + Joseph Kari
07.00 – Deffo
08.00 – Mike Mex

Flash Festival On Tour stage
00.30 – Nowis
01.30 – Chris Nine + MC Luke S
02.30 – Toneshifterz
04.00 – Omadessa
05.00 – Mindjacker

27.7. 2018

BeeFree Festival 2018

Bratislava, SubClub

22.00 – Sakel
23.00 – Benco
00.00 – HU
01.00 – Toky
02.00 – Boss
03.00 – Grining
04.00 – Slavo C
05.00 – Satira

27.7. 2018 - 28.7. 2018

Coal Open Air

Soběšovice,

pátek
15.00 – B/V Project
16.00 – Mendoza
17.00 – Cimy
18.30 – David Steiniger
20.00 – Jb + Flesh
21.30 – Thin & Thick
23.00 – Danny Bright
00.30 – Orbith
02.00 – konec

Alternative Stage

15.00 – Metro + Mycash + Drea
17.00 – Hardware
18.00 – Dlkt
19.00 – Fizzy
20.00 – B.O.P.
21.00 – Casablanka
22.00 – Harmless Youth
23.30 – Stifler
00.30 – Smack
02.00 – konec

sobota
12.00 – Van Vega
13.00 – Teddybear
14.00 – Moskalus
15.00 – Jan Svatos
16.00 – Marco Key
17.00 – Kudla
18.00 – Deivis
19.00 – Michael C
20.30 – Schwa
22.00 – Denes Toth
23.30 – La Dela
00.30 – Jaqullin
02.00 – konec

Dnb Stage
15.00 – Harmless Youth
16.00 – Repit
17.00 – Maybee
18.00 – Da Top Drumbreakerz
19.30 – Garnie.C
20.30 – Scarecrows + Mc Kick-In
21.30 – Equid + Computer Artist
23.00 – N.Force
00.30 – Pixie
02.00 – konec

27.7. 2018

Cross Square

Praha, Cross

18.30 – Karaoke Tundra
20.00 – PSH

27.7. 2018 - 28.7. 2018

Hrady CZ

Švihov, Hrad Švihov

pátek
16.30 – 17.00 Adys – Výherce Soutěže
18.00 – 19.00 Ivan Mládek A Banjo Band
20.00 – 21.00 The Agony
21.00 – 21.30 Karneval
22.30 – 23.30 J.A.R.

Zelená stage
17.00 – 18.00 Horkýže Slíže
19.00 – 20.00 Pipes And Pints
21.30 – 22.30 Marpo & Troublegang
23.30 – 00.30 Škwor

sobota
10.45 – 11.15 Johny Machette
12.00 – 13.00 Tomáš Klus
14.00 – 15.00 Lenny
16.00 – 17.00 Hentai Corporation
18.00 – 19.00 Jelen
20.00 – 21.00 Pražský Výběr
22.00 – 23.00 Mandrage

Zelená stage
11.15 – 12.00 Bros'n'beasts
13.00 – 14.00 Slza
15.00 – 16.00 Vypsaná Fixa
17.00 – 18.00 Visací Zámek
19.00 – 20.00 Plexis
21.00 – 22.00 Rybičky 48
23.00 – 00.00 Divokej Bill

27.7. 2018 - 28.7. 2018

Rosnička 2018

Polička,

17.00 – Orinoko
17.45 – Antonio Zee Music
19.00 – Johuš Matuš
20.00 – Errror
21.00 – Boy Wonder
22.15 – Katarzia
23.30 – Indy a Wich
01.00 – 1flfsoap & François Svalis
02.00 – Olga+Jozef
03.30 – Citty + Scannt

Club stage
17.00 – Awacs
20.00 – Hello Marcel
21.00 – Name Does Not Matter
22.00 – Ban Jarnet
23.00 – Mike.H + Not_me
02.00 – Norwell
03.00 – Mike.H + Not_me
04.00 – Francis Conrad
06.00 – Joshek

Beach stage
08.00 – Ralf Jakob
10.00 – Milan Kroutil
12.00 – FCUK
14.00 – VSLC crew
17.15 – Citty

27.7. 2018

Techno Gang Takeover

Brno, Perpetuum

22.00 – Pace to P.M.
00.30 – Hasky
03.00 – Bari

28.7. 2018

Pavel Krejdl

Brno, Perpetuum

22.00 – IgySonic
00.00 – Dave.LXR
01.30 – Pavel Krejdl
03.30 – Aghi

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně