Letošní Street Parade má číslo 27

V sobotu 11. srpna se ve švýcarském Zurichu uskuteční další ročník pouliční megapárty Street Parade. Akce odstartuje ve 13 hodin a konec bude přesně o půlnoci. Komu to nestačí, tak může navštívit od čtvrka až do pondělního rána jednu ze sta větších či menších párty konajících se po celém městě a jeho přilehlém okolí.

26.7. 2018 17:09:47 | festivaly | Langy

Nás ale zajímá hlavně ta sobotní festivalová část. Trasa bude stejná jako v předešlých letech, tedy kolem jezera a její délka bude 2,4 km. První kamiony s hudební produkcí startují na Utoquai 55. Street Parade po celé své trase nabídne i několik pevných stageí.

Mezi letošními headlinery se na hlavní stagei objeví jména jako Paul Kalkbrenner, Joris Voorn, Tale Of Us, Joseph Capriati, Pan-Pot a další. Na Center stage (Elrow) vystoupí např. Andrea Oliva, Nic Fanciulli, Eats Everything, De La Swing a další.

K tomu desítky pojízdných lovemobilů s mnoha Djs se styly house, tech-house, techno, trance a hardstyle. Pořadatelé očekávají návštěvnost kolem jednoho milionů lidí. Navíc se na letošní ročník s názvem „Culture of Tolerance“ chystá i zájezd. Uvidíme se tam.

Video: Street Parade 2018 Trailer

PARTYINFO

Street Parade 2018: Culture of Tolerance

11.08.2018 , Curych
DJs: Paul Kalkbrenner, Joris Voorn, Tale Of Us, Joseph Capriati, Pan-Pot, Andrea Oliva, Nic Fanciulli, Eats Everything, De La Swing etc.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně