Mrkni se na line upy pro 28. týden

Festival ve městě? Pražské Holešovice roztančí o víkendu Cross festival, program máme taky z Roxy a z Perpe, kam dorazí Gehringer family gang. Tak vybírej!

20.7. 2018 07:34:41 | life style |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

20.7. 2018

Bassproofek

Brno, Favál

21.00 – Doppelgänger
22.00 – Flow
23.00 – Heft
00.00 – Parallel Activity
01.00 – Lamat + Ghostbuster
02.00 – Karpa
03.00 – Crashman
04.00 – Merv

20.7. 2018

Cross festival

Praha, Cross

22.00 – Universal Swing Brothers
23.30 – James Wing + Gadjo.cz
01.30 – I-Wet
02.30 – Chuť Žít

Club Underground
21.00 – Cuky
23.00 – Mr. Gorby
00.30 – 000333
02.00 – TMX Mind
04.00 – Ondrej Psyla

20.7. 2018

Cross festival

Praha, Pražská tržnice

21.00 – Skáčko
22.30 – M4y4
00.00 – Zinc + Lx One
01.30 – Mad4ce
03.00 – Smack
04.00 – Matzet + MC Jelen
05.30 – Rocki

20.7. 2018

Freitag Techno

Brno, Perpetuum

22.00 – Filip Gehringer
00.30 – Orbith
06.00 – konec

20.7. 2018 - 21.7. 2018

Hrady CZ

Pardubice, Hrad Kunětická Hora

pátek
16.30 – 17.00 Sabrage
18.00 – 19.00 Ivan Mládek a Banjo Band
20.00 – 21.00 Majk Spirit + General Foxx
21.00 – 21.30 Karneval
22.30 – 23.30 J.A.R.

2. stage
17.00 – 18.00 Horkýže Slíže
19.00 – 20.00 Pipes and Pints
21.30 – 22.30 Marpo & Trouble Gang
23.30 – 00.30 Škwor

sobota
10.45 – 11.15 Johny Machette
12.00 – 13.00 Tomáš Klus
14.00 – 15.00 Slza
16.00 – 17.00 Hentai Corporation
18.00 – 19.00 Jelen
20.00 – 21.00 Pražský Výběr
22.00 – 23.00 Mandrage

2. stage
11.15 – 12.00 Bros 'n' beasts
13.00 – 14.00 Lenny
15.00 – 16.00 Vypsaná Fixa
17.00 – 18.00 Plexis
19.00 – 20.00 Visací Zámek
21.00 – 22.00 Rybičky 48
23.00 – 00.00 Divokej Bill

20.7. 2018

Refreshment

Praha, Roxy

23.00 – Michael C
02.30 – Tibiza

21.7. 2018

Cross festival

Praha, Cross

Cross Square
14.00 – opening sets
18.30 – Megaphone
20.00 – Prago Union

dnb stage
21.30 – Liquid dnb Crew
01.00 – Philip T.B.C.
02.00 – Rido
03.30 – Pixie
04.30 – Volume Plus
05.30 – Drumbassterds crew

underground stage
21.30 – Nitrouse
23.00 – Vik
00.00 – Ahz
01.30 – Mike H
03.00 – Jarle Bråthen

21.7. 2018

Definition House

Praha, Roxy

23.00 – Lumiere
01.30 – Fatty M

21.7. 2018

Maximal

Brno, Perpetuum

22.00 – Tomas Ivicic
23.30 – Jonas Love + Ketafere
01.00 – Sionni + Warphil
02.30 - Petra P. + Scream
04.00 – Upgrade

21.7. 2018

Mindcircus ve Trojce

Brno, Trojka

14.00 – Risa
16.00 – Re – Minder
18.00 – Sheala
20.00 – Zagio

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně