Mrkni se na line upy pro 28. týden

Na fesťák si zajeďte do Vídně nebo do (skoro)brněnského Černvíru na tradiční Perverse Slafkof. Pak pár klubovek a no konci víkendu zase Brno a Chillas. Tak vybírej!

13.7. 2018 07:34:41 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

13.7. 2018

Deorbital Night

Praha, Cross

21.00 – Runky
22.30 – Theya
00.30 – Krakota
02.00 – M4Y4 + Rudeboy
03.30 – Kamcza + Eska
05.30 – Mersi

13.7. 2018

Elektrabel

Brno, Perpetuum

22.00 – Paul Hubiss
00.30 – Name Does Not Matter
02.00 – Elektrabel
04.00 – Carl W

13.7. 2018 - 14.7. 2018

Hrady CZ

Točník, Hrad Točník

pátek
16.30 – 17.00 Carpatia Castle
18.00 – 19.00 Ivan Mládek a Banjo Band
20.00 – 21.00 The Agony
21.00 – 21.30 karneval
22.30 – 23.30 J.A.R.

2. stage
17.00 – 18.00 Dymytry
19.00 – 20.00 Pipes and Pints
21.30 – 22.30 Marpo & Troublegang
23.30 – 00.30 Škwor

sobota
11.00 – 11.30 Johny Machette
12.00 – 13.00 Tomáš Klus
14.00 – 15.00 Lenny
16.00 – 17.00 Hentai Corporation
18.00 – 19.00 Jelen
20.00 – 21.00 Pražský výběr
22.00 – 23.00 Mandrage

2. stage
11.30 – 12.00 Bros'n'Beats
13.00 – 14.00 Slza
15.00 – 16.00 Vypsaná FiXa
17.00 – 18.00 Visací zámek
19.00 – 20.00 Majk Spirit + General Foxx
21.00 – 22.00 Rybičky 48
23.00 – 00.00 Divokej Bill

13.7. 2018 - 16.7. 2018

Perverse Slafkof

Černvír,

19.00 – Mad Dave
20.30 – ZBX
22.00 – Palo
23.30 – Digital Airobic (live)
01.00 – O.T.A
02.30 – Neuroleptika aka PMA (live)
04.00 – Bukaj
05.30 – Ryke (live)
07.00 – Mega G
08.30 – Davi Jones
10.00 – Dreadlock
11.30 – DJ Fag 23
13.00 – Wita Sax
14.30 – Viva
16.00 – Sinesta
17.30 – Lusilla
19.00 – Denny
20.30 – Kiwiz
22.00 – N3ocortex (live)
23.30 – Majkl
01.00 – MRT
02.30 – Suburbass
04.00 – Mejra
05.30 – Jesus (live)
07.00 – Trick#17
08.30 – Dreadsoljah (live)
10.00 – Syst Ehm 23
11.30 – Sett (live)
13.00 – WTG
14.30 – Kw – asar (live)
16.00 – Jesus
17.30 – Mejra (live)
19.00 – Topaz (live)
20.30 – Bushman (live)

13.7. 2018

Standa

Bratislava, SubClub

22.00 – Hasky
00.00 – Loktibrada
01.30 – Gutt
03.00 – Jupi

13.7. 2018

Sunsphere

Praha, Roxy

23.00 – Yannick
01.00 – Manio
03.00 – Tibiza

14.7. 2018

Definition House

Praha, Roxy

23.00 – Dan Cooley
01.00 – Biodan
03.00 – Melvin Coxx

14.7. 2018

Piknik

Brno, Perpetuum

22.00 – Naker
00.00 – Nois
02.00 – Alexx
03.30 – Thomazz B

14.7. 2018

Summer of Love 2018

Wien,

14.00 – Crazy Sonic
15.00 – Philipp Sraub
16.00 – Blawan
17.30 – Nina Kraviz
19.00 – DJ Rush
20.30 – Maceo Plex

2. stage
12.00 – Danny
13.30 – Denes Toth
15.00 – Steve Hope
16.30 – Reset Robot
18.00 – Sutter Cane + Chris Nait
19.15 – Hot X
20.45 – Dlv

15.7. 2018

Chillas

Brno, Hrad Špilberk

16.00 – Priest
17.30 – Vyrys
18.45 – Siva
20.00 – Fly

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně