Rakouský festival Summer of Love nabídne Ninu Kraviz nebo Maceo Plexe

Na sobotním rakouském festivalu Summer of Love zahrají Maceo Plex, Nina Kraviz, DJ Rush ale slovenský DJ a producent Denes Toth.

12.7. 2018 12:00:46 | festivaly | rave

Sousedé z Rakouska přinášejí dvoudenní open-air festival, na kterém vystoupí mezinárodní a lokální představitelé goa a techno scény. Festival Summer of Love se uskuteční v industriálním prostředí v širším okolí Vídně. V prostorách Traktorfabrik během bílého dne odehraje dvoudenní festival už 13. a 14. července.

áteční program je postaven pro milovníky hudebních stylů goa a psytrance. V sobotu dostali prostor techno a tech-house, které si budeme moci užívat během celého dne, včetně západu Slunce, až do desáté hodiny večerní. První den festivalu přivítá významných představitelů goa scény, jako například Captain Hook, Rimo, G.M.S., Mayaxperience nebo Gipsy Soul.

Jeden z největších techno headlinerů v sobotu je nepochybně Nina Kraviz, ke které se na poslední chvíli přidala i hlava vydavatelství Ellum, Maceo Plex. Můžeme se těšit a známého matadora energických setů - DJ Rush. Na akci vystoupí i Denes Toth ze Slovenska, který zahraje také v sobotu a všem vřele doporučuje přijít již během dne, aby si mohli užít pravou letní atmosféru festivalu Summer of Love.

Lineup akce je skutečně velmi pestrý a přinášejí zajímavá jména jako Hot X z Maďarska, Blawan z Anglie, nebo Reset Robot, který patří pod vydavatelství Drumcode. Z rakouské scény budeme moci slyšet jména jako například Philipp Straub nebo Sutter Cane.

Třešnička na dortu bude afterparty organizována ve vídeňském klubu Grell Forelle, na níž zahrají například Reset Robot, Philipp Straub, nebo Hot X. Takto bude kompletní festival Summer of Love, který doporučujeme navštívit už 13. a 14. července ve Vídni.

Pro více info navštivte facebookovou stránku Summer of Love.

Poslechni si: Denes Toth Live @ Balaton Sound (2018)

Line-up:

14.00 - Crazy Sonic
15.00 - Philipp Sraub
16.00 - Blawan
17.30 - Nina Kraviz
19.00 - DJ Rush
20.30 - Maceo Plex

2nd Stage:
12.00 - Danny
13.30 - Denes Toth
15.00 - Steve Hope
16.30 - Reset Robot
18.00 - Sutter Cane + Chris Nait
19.15 - Hot X
20.45 - Dlv

PARTYINFO

Summer of Love 2018

14.07.2018 , Wien
DJs: Nina Kraviz, Maceo Plex, DJ Rush, Blawan, Philipp Sraub, Crazy Sonic, Reset Robot, Dlv, Hot X, Sutter Cane + Chris Nait, Steve Hope, Denes Toth, Danny
REKLAMAREKLAMA