Polský Audioriver Festival 2018 láká na Richieho Hawtina, Maceo Plexe nebo Amelii Lens

Třídenní polský festival Audioriver už je tady s námi pět let a udělal si na evropské scéně slušné jméno. Loni jej navštivilo více než 17.000 lidí a letos pořadatelé očekávají, že toto číslo ještě navýší.

11.7. 2018 01:30:34 | festivaly | Carl W

Součástí festivalu je i Audioriver Music Conference, což je celodenní série přednášek o hudebním marketingu, diskuze o uměleckém managementu, produkci festivalů a rolí významných značek v propagaci hudebních akcí.

Hudební stránka nabídne i letos plejádu hvězd, v line-upu nechybí Richie Hawtin, Pan-Pot,Ben Klock, Maceo Plex, Amelie Lens, Adriatique, Bonobo, Claptone, Andhim, Tommy Four Seven, Helena Hauff, Honey Dijon nebo Lewis Fautzi.

Třídenní lístek seženeš nyní v předprodeji za 380 zlotých, tedy asi 2.200,- korun. V prodeji jsou pka i dvoudenní vstupenky. Více najdeš na webu festivalu.

Video: Ben Klock @ Time Warp (2018)

PARTYINFO

Audioriver Festival 2018

27.07.2018 - 29.07.2018 , Płock (Pol)
DJs: Richie Hawtin, Pan-Pot, Antigone + Francois X, Ben Klock, Maceo Plex, Amelie Lens, Adriatique, Bonobo, Claptone, Andhim, Catz N Dogz, Arnaud Le Texier, Maribou State, Jan Blomqvist, Bjarki, Architectural, Dr. Rubinstein, KAMP!, John Talabot, Tommy Four Seven, Giorgia Angiuli, Gorgon City, L 33, Monolink, DJ Patife, Toronto Is Broken, Viken Arman, Fred V & Grafix, Helena Hauff, Honey Dijon, Macbeat, AnD live, T A K A, Woo York, Ulterior Motive, Current Value, Radicall, Deas, Sept, Vessels, Fabio & Grooverider, Matrix & Futurebound, Neverafter, Gemini Brothers, Lewis Fautzi, Doc Scott, DLR, Break, K.O.D. - Kovvalsky & Pitti Schmitti
Cena: 310 / 380 Zł
REKLAMAREKLAMA