Mrkni se na line upy pro 25. týden

Víkend, které zaberou hned 3 velké akce: Svojšice, Metronome (máme program hlavní stage) a z hrobu povstalá Sensation. Tak vybírej!

22.6. 2018 04:22:11 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

22.6. 2018

Bassmatico

Praha, Cross

21.00 – Honey T
23.00 – Macio
00.45 – Filip Foreigner
02.00 – Gunjah
04.00 – Lucas Hulan
05.30 – Da Root

D'n'B
21.00 – Fallen Gemini
23.00 – Tom Small
01.00 – Dephzac
03.00 - Philip T.B.C.
04.00 – R-Flyer

outdoor
19.00 – AHZ
20.30 – Bica

22.6. 2018

Definition House

Praha, Roxy

23.00 – Cubik
01.00 – Drahosh
03.00 – Juraj Grafik

22.6. 2018 - 24.6. 2018

Festival Kefasfest 2018

Dolní Kounice,

pátek
19.00 - zahájení festivalu
20.00 – Poetika
21.30 – Noemiracles
23.00 – Impro Džow

sobota
09.00 – vystoupení Schol
12.00 – nabídka workshopů
17.30 – HeSki
19.00 – OKno
20.30 – Czech It Out
22.00 – Pokáč

22.6. 2018 - 23.6. 2018

Prague Metronome Festival 2018

Praha, Pražské Výstaviště

pátek
17.15 – Th!S
19.15 – Tom Odell
21.30 – Massive Attack

sobota
15.45 – Brunettes Shoot Blondes
17.45 – Them There
19.45 – Mydy Rabycad
22.15 – The Chemical Brothers

22.6. 2018

Redukce

Brno, Kabinet Múz

22.00 – Takaaki Itoh
00.00 – Loktibrada
01.30 – UVB
03.00 – Sedvs

23.6. 2018

Levelz Take Over

Praha, Cross

open air
16.00 - Chuť Žít crew
19.00 - Àbáse
20.00 - 30/70

levelz take over
21.00 - Dryman & Denoir
01.00 - Bricks + Biome + Black Josh + Chunky
04.30 - Rich + Bastien

underground
21.00 - Franill + Stifler Selecta
01.00 - Finwa
02.30 - Kletis
04.00 - Franill + Stifler Selecta

23.6. 2018

Sensation

Praha, O2-Arena

20.30 – whoisjody
22.30 – Ferreck Dawn
23.20 – Franky Rizardo
00.20 – mix
00.30 – Mr. White
01.30 – Dirty South
02.30 – Kevin Saunderson
03.30 – Format:B
04.30 – Dosem

23.6. 2018

Sunsphere

Praha, Roxy

23.00 – Ondrej K
01.00 – Biodan
03.00 – Elite

23.6. 2018

Svojšice 2018

Svojšice, Amfiteátr Svojšice

15.00 – Brynjolfur
16.30 – Alex Preda
18.30 – Hrtl (live)
19.30 – Dani Sbert
21.00 – Džejár
22.00 – Deniro
23.30 – Eric Cloutier
01.00 – Nina Kraviz
03.00 – Rumenige + Boss
05.15 – Elektrabel (live)

D'n'B
17.00 – Far Horizon aka Fallen Gemini + Lee Meow
19.00 – Mustaffa + Sheriff
20.30 – B-Complex
21.30 – Bifidus Aktif + Akira
23.00 – Suki
00.00 – High Contrast
01.30 – The Prototypes
02.30 – A.M.C
04.00 – Pixie
05.00 – A-Cray

trans hard techno
19.00 – Aghi
20.30 – Peca
22.00 – Gumja
23.30 – Golpe
01.00 – Psychodrums
03.00 – Nobody
04.30 – Mathew

after
06.00 – Luke Sun
07.30 – Steffen Hammer
09.00 – Nancy
11.00 – ?

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně