Chorvatské Ultra odhalilo doprovodný program

Že Ultra Europe, třídenní festival ve Splitu, neprobíhá o samotě, to samozřejmě všichni ví. Kromě této vlajkové lodi se v rámci seriálu Destination Ultra koná dalších 5 parties – a to vše během 7 dní.

18.6. 2018 11:28:09 | festivaly | Paya

V loňském roce se této oslavy léta zúčastnilo 120 partypeople ze 148 zemí světa. Celý blok začne ve čtvrtek 5. července prostřednictvím Opening Party ve Splitu s line-upem v podobě Charlotte De Witte a Eats Everything. Následuje hlavní festival a po něm, v pondělí 9. července, Regatta na ostrově Brač, kde zahraje Sigala, Plastik Funk a Rewire Varski.

V úterý 10. července přivítá ostrov Hvar event Ultra Beach (kterému headlinují Nicky Romero, Fedde Le Grand a Oliver Heldens) a zároveň Resistance Hvar (s line-upem z labelu Mindshake: Paco Osuna, Carlo Lio, Fer BR). Konečně 11. července vše uzavře středeční Resistance Vis na ostrově Vis, na níž se představí Nic Fanciulli a Kölsch. Šest akcí během sedmi dní – ještě váháte, zda letos do Chorvatska vyrazíte?

Video: Ultra Europe 2017 (Official 4K Aftermovie)

PARTYINFO

Ultra Europe

06.07.2018 - 08.07.2018 , Split
DJs: Afrojack, Alesso, Armin van Buuren, Axwell / Ingrosso, Carl Cox, David Guetta, DJ Snake, Eric Prydz, Galantis, Hardwell, Marco Carola, Marshmello, Steve Angello, The Chainsmokers a další
Cena: 149 €
REKLAMAREKLAMA