Balaton Sound bude znovu pětidenní

Maďarský festival na břehu stejnojmenného jezera nepolevuje. I v letošním roce nabídne neskutečnou hudební nálož v průběhu 5 dní na začátku měsíce července.

8.6. 2018 12:01:49 | festivaly | Paya

České fanoušky taneční elektroniky nepochybně maximálně potěší, že hned 4 z 5 dnů jsou pro nás volné – kromě soboty a neděle jde totiž o dva české svátky. A kdo se na festivalu přestaví? Ve středu 4. července, na americký Den nezávislosti, zahraje future housový mág Oliver Heldens, švédský mladík Alesso, belgická bratská dvojice Dimitri Vegas & Like Mike a konečně americký bijec Carnage.

V úterý 5. července, na svátek slovanských věrozvěstů, zaujme stále rostoucí Jonas Blue, trapové hvězdy The Chainsmokers a švédský král Eric Prydz. V pátek 6. července, na Mistra Jana Husa, živě zazpívá americká star Rita Ora, zahraje světová DJská jednička Martin Garrix a doplní jej jeho ruští přátelé Matisse & Sadko.

Nabitá sobota 7. července nabídne trubku v podání Timmyho Trumpeta, holandské W&W, francouzského bohéma Davida Guettu, projekt Purple Haze, izraelské Vini Vici a nebo moldavského Andrewa Rayela. Konečně v neděli 8. července festival Balaton Sound uzavře australské sesterské duo Nervo, francouzský DJ Snake, jeho krajan Martin Solveig a zejména švédští galácticos Axwell & Ingrosso.

Neváhejte, do Zamárdi to není daleko a vstupenky jsou stále v prodeji. Nabízí se vám spousta variant – pětidenní permanentka za 225 euro, třídenní vstup za 183 euro nebo jednodenní lístek za 65 euro. Více info naleznete na webu balatonsound.com.

Video: Official Aftermovie - Balaton Sound 2017

PARTYINFO

Balaton Sound 2018

04.07.2018 - 08.07.2018 , Zamárdi
DJs: The Chainsmokers, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, Snake, Jonas Blue, Martin Garrix, Nervo, Timmy Trumpet, Ty Dolla Sign, W & W etc.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně