Spotify Playlist: 50 tracků k letošním Svojšicím

Magický šaman letos zastřešuje festival Svojšice, na který přijede krásná a velmi žádaná Nina Kraviz. Ta si dovezu svůj vybraný support, ale dočkáme se i zlomených beatů a hardtechna. pojďte se s námi naladit na sound, který nás v areálu festivalu bude čekat.

28.5. 2018 16:11:10 | Spotify Playlist | rave

Několik vybraných tracků Niny je samozřejmost, ale perfektní sound nám zaruší i dvojice, kterou si sama Nina vybrala jako její předskokany - Eric Cloutier a Deniro. Na hlavním pódiu je doplní Dani Sbert a Alex Preda nebo magický Brynjolfur.

Tím ale nekončíme - své živé vystoupení předvedou dva z nejžádanějších českých exportů - HRTL a Elektrabel. Na stagi plné zlomených beatů bude jistě kralovat High Contrast, po jehož boku se objeví The Prototypes, A.M.C či B-Complex.

A ani na to nejzběsilejší techno jsme nezapomněli v našem plalistu - ať už se jedná o českého hardtechnaře Golpeho nebo dvojici Psychodrums aka Needlax & Miss Pockett. Tak se s námi pojď naladit na letošní Svojšice - náš výběr níže je přesně to, co tě na festivalu bude čekat.

50 tracků k letošním Svojšicím

PARTYINFO

Svojšice 2018

23.06.2018 Amfiteátr Svojšice, Svojšice
DJs: Nina Kraviz, Eric Cloutier, Deniro, Dani Sbert, Alex Preda, Toky + Boss, HRTL (live), Elektrabel (live), Brynjolfur, Džejár, High Contrast, The Prototypes, A.M.C, B-Complex, A-Cray + Pixie, Suki, Bifidus Aktif + Akira, Far Horizon aka Fallen Gemini + Lee Meow, Mustaffa + Sheriff, Psychodrums aka Needlax + Miss Pockett, Nobody, Gumja, Golpe, Matthew Kovár, Peca, Aghi
Cena: 599 / 699
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně