World Club Dome zkompletoval line-up

Letošní Hollywood Edition povedeného třídenního festivalu, který se koná během prvních tří červnových dní na tradičním místě, tedy v Commerzbank-Arena ve Frankfurtu nad Mohanem, bude hostit více než 200 DJs na 25 stageích.

26.5. 2018 15:16:51 | festivaly | Paya

The Biggest Club In The World“ přivítá přes 150 tisíc partypeople. Seznamu účinkujících vévodí úřadující vítěz ankety DJ Mag Top 100 DJs, Holanďan Martin Garrix, následován někdejšími vítězi Tiëstem a dvojicí Dimitri Vegas & Like Mike.

V line-upu se ale objevují i taková jména, jako Solomun, Sven Väth, Eric Prydz, Ben Klock, Boris Brejcha, Paul Kalkbrenner, Pendulum, San Holo, Len Faki, Kölsch, DJ Hell a další. Jedna stage bude věnována i harder stylez – bude se jmenovat Zombie, zahrají na ní Brennan Heart, Angerfist, Noisecontrollers, Evil Activities nebo Tha Playah a všechny je uvede MC Tha Watcher.

Celému spektáklu předcházela například Zero Gravity Mission, ale také World Club Dome Korea a letos naváže festival čínskou edicí. Na německou základnu sveze fanoušky vlastní airbus, ale i vlak kategorie ICE z Kolína nad Rýnem. Neváhejte, party je to prověřená, pár hodin jízdy z Prahy – a stále nabízí tickety v prodeji!

Video: World Club Dome 2018

PARTYINFO

World Club Dome

01.06.2018 - 03.06.2018 , Frankfurt am Main
DJs: Afrojack, Axwell / Ingrosso, Dannic, Deorro, Dimitri Vegas & Like Mike, Don Diablo, Eric Prydz, Le Shuuk, Martin Garrix, Maurice West, Nervo, Nicky Romero, Plastic Funk, Robin Schulz, Steve Aoki, Tiësto, Timmy Trumpet, Vini Vici, W&W
Cena: 109 / 274 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně