Frankfurt opět hostí World Club Dome

Festival s mottem Der grösste Club der Welt se opět uskuteční na fotbalovém stadionu frankfurtského Eintrachtu, tedy v Commerzbank Areně. Letošním podtitulem je The Hollywood Edition a síla line-upu si s filmovými hvězdami nezadá.

18.5. 2018 10:03:07 | festivaly | Paya

Na celkové ploše 700 tisíc metrů čtverečních a 25 stageích (bazénová techno stage, dále hardstylová Q-dance, Skyline house & trap, Forest tech- house atd.) se představí 200 mezinárodních DJs, kteří zahrají 140 tisícům partypeople.

Hlavními taháky seznamu umělců jsou Afrojack, Alle Farben, Axwell /\ Ingrosso,Dimitri Vegas & Like Mike, Don Diablo, Eric Prydz, Lost Frequencies, Lucas & Steve, Martin Garrix, Nervo, Robin Schulz, Steve Aoki, Tiësto, Timmy Trumpet, Vini Vici, W&W, Boris Brejcha, Kölsch, Paul Kalkbrenner, Solomun, Sven Väth a Angerfist.

World Club Dome se bude konat o prvním červnovém víkendu a pokryje opět tři dny. Vybavení pro mainstage letos dodá neuvěřitelných 140 kamionů, bude totiž stát na šířku stadionu, vysoká bude přibližně 40 metrů, ozvučí ji 2 miliony wattů, bude vážit 560 tun, světlometů bude osazeno přes tisíc, laserů přesně 18.

Chybět nebude ani 2,8 tuny pyro a dalších efektů, vše to pak dohromady propojí 200 km kabelů. Jedná se o už 6. ročník tohoto festivalu. Speciálním warm-upem byla letos speciální party Zero Gravity, o které jsme psali zde a zde. Vstupenky jsou k dostání v nejrůznějších podobách.

Jednodenní za 59 euro, dvoudenní za 85, třídenní za 109, VIP za 274, Deluxe 187, Camping Kombi na pět dní pak za 199 euro. A nezapomínejte – jde o open-air, nad kterým se v případě deště do 15 minut zatáhne střecha.

Fotky z loňska:

Video: Opening Announcement (Trailer)

PARTYINFO

World Club Dome

01.06.2018 - 03.06.2018 , Frankfurt am Main
DJs: Afrojack, Axwell / Ingrosso, Dannic, Deorro, Dimitri Vegas & Like Mike, Don Diablo, Eric Prydz, Le Shuuk, Martin Garrix, Maurice West, Nervo, Nicky Romero, Plastic Funk, Robin Schulz, Steve Aoki, Tiësto, Timmy Trumpet, Vini Vici, W&W
Cena: 109 / 274 €
REKLAMAREKLAMA