Sensation se vrací do Prahy s technem

Organizátoři obnovené pražské Sensation se vytasili s line-upem, který možná mnohé překvapí. V O2 Aréně totiž vystoupí třeba Kevin Saunderson, Format:B nebo Dosem.

11.5. 2018 11:24:30 | | Carl W

O tom, že se Sensation vrátí do Prahy av novém, více undergroundovém kabátu, jsme psali už v lednu. 23. června (tedy naproti festivalu Svojšice, kde vystoupí Nina Kraviz) se v pražské O2 Aréně uskuteční nová Sensation s podtitulem Rise a nabízí zajímavá jména.

Na Sensation se ukáže českému publiku Kevin Saunderson, který měl loni vystoupit na brněnské Apokalypse, ovšem nakonec se tak nestalo. Právě detroitský techno velikán je asi největším překvapením zveřejněného line-upu k párty, které v minulosti vládly jména čistě z komerční taneční scény. 

Do Prahy se podívají také majitelé Formatik Records - tedy německé duo Format:B nebo španělský producent Dosem. Line-up doplní Ferreck Dawn, Franky Rizardo, Mr. White a Dirty South. Vstupenky jsou k dispozici od 1.690,- korun, VIP nebo Golden tickety stojí 3.900,- respektive 5.900,- korun.

Video: Sensation Prague 2018: Lineup Trailer

PARTYINFO

Sensation

23.06.2018 O2-Arena, Praha
DJs: Kevin Saunderson, Format:B, Dosem, Ferreck Dawn, Franky Rizardo, Mr. White, Dirty South
Cena: 1.490 / 3.900 (VIP)
REKLAMA
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKYREKLAMA