Junction 2 Festival 2018 zná všechny vystupující

Adam Bayer odehraje na londýnském festivalu Junction 2 společný set s Carlem Coxem, spolu si zašpásují taky Dixon a Ame, kterým pořadatelé věnovali hned šestihodinový timeslot. Chybět pak nebude ani Nina Kraviz, Tale Of Us, Len Faki nebo Enrico Sangiuliano.

17.5. 2018 08:45:33 | festivaly | Carl W

Boston Manor Park v Londýně nabídne letos 5 pódií, což je koncept, který se osvědčil už loni. Jedno pódium je dedikováno labelu Adama Bayera Drumcode, kde se objeví právě boss tohoto švédského techno vydavatelství ve společném setu s Carlem Coxem.

Sonus stage obsadí Nina Kraviz, Tale Of Us, Maya Jane Coles, Mind Against a Dana Ruh. Předprodej nabídl šest vln vstupenek a prvních pět je již vyprodáno. V té poslední seženete lístek za 65 liber (necelých 2.000,- korun). Junction 2 tradičně začíná už v pravé poledne a poslední beaty ukončí festival v deset večer.

Video: Junction 2 2017 - Aftermovie

PARTYINFO

Junction 2 Festival 2018

09.06.2018 , London
DJs: Carl Cox + Adam Beyer, Enrico Sangiuliano, La Fleur, Nina Kraviz, Tale Of Us, Maya Jane Coles, Mind Against, Dana Ruh, Dixon + Ame, Marcus Worgull, Trikk, Len Faki, LSD (Luke Slater, Steve Bicknell & Function), Scuba Presents SCB, Dense & Pika, Jay Clarke, Joy Orbison, Sonja Moonear + Nicolas Lutz, William Djoko
Cena: 70 £
REKLAMAREKLAMA