Dag van de Nederlandse Dance

S tímto podtitulem se uskuteční další ročník speciálního festivalu The Flying Dutch, který spočívá v tom, že se ve stejný den představí ve třech holandských městech totožný line-up, jehož osazenstvo mezi jednotlivými vystoupeními cestuje vrtulníky.

7.5. 2018 11:42:15 | festivaly | Paya

Z „Létajícího Holanďana“ jsme již v minulosti přinesli report a tak tuto akci můžeme bezesporu doporučit. Letos proběhne opět v Amsterdamu, Rotterdamu a Eindhovenu a seznam umělců čítá následující jména: Fedde Le Grand, Afrojack, Armin van Buuren, Brennan Heart, Lucas & Steve, Jebroer, Don Diablo, W&W, R3hab, Sunnery James & Ryan Marciano a Tiësto.

Tuhle sestavu, která se představí doopravdy na všech třech lokacích, doplňují ještě support DJs jako Ferreck Dawn nebo Mike Williams. Vstupenky do všech tří měst jsou stále v prodeji, vzhledem k síle line-upu za velice dobrou cenu, takže neváhejte!

Video: The Flying Dutch 2018 - Dag van de Nederlandse Dance

PARTYINFO

The Flying Dutch

02.06.2018 , Amsterdam
DJs: Mike Williams, Fedde Le Grand, Afrojack, Armin van Buuren, Brennan Heart, Lucas & Steve, Jebroer, Lil‘ Kleine, Don Diablo, W&W, R3hab, Sunnery James & Ryan Marciano, Tiësto
Cena: 55,20 €
REKLAMAREKLAMA