I Hate Models, Héctor Oaks nebo Norman Nodge nechybí na letošním festivalu Her Damit

Párty v bunkru vybudovaných za studené války, respektive celý festival, to je snad možné jen u Berlína. Letošní ročník Her Damit se bude konat ve Freudenbergu - vesničce vzádelé asi jen padesát kilometrů od německé metropole.

7.5. 2018 09:45:31 | festivaly | Carl W

Freudenberg je malá vesnička severně  Berlína, ve které má nyní trvalý pobyt nahlášeno jen 250 obyvatel. nenajde tu supermarket, restauraci a ani pekárnu. Najdeme tu ale zchátralý bývalý vpjenský komplex využívaný za studené války, jehož současní jsou kasárny, minuční sklady a i podzemní tunely, který měly sloužit jako úkryt v případě jaderné hrozby.

A právě tu se odehraje letošní ročník festivalu Her Damit, který se na podobných místech odehrával už v minulosti, připomeňme si třeba rok 2015 a proslavený komplex Prora. Festival zde i letos nabídne zajímavý line-up plný housu a techna, ve kterém nechybí Shifted, Roman Flügel, Shed, Norman Nodge, nthng, Oliver Deutschmann, Kobosil, Héctor Oaks, Freddy K, DJ Boring nebo Bambounou.

Poslední vlna vstupenek je ještě k dispozici za 99€, tedy cca 2.500,- korun.

Poslechni si: Her Damit Podcast #26 / Freddy K

PARTYINFO

Her Damit Festival 2018

08.06.2018 - 10.06.2018 , Freudenberg
Live: Bleak
DJs: Alex Lauter, Bambounou, Candy Pollard, Bleak (live), Cormac, Darwin, DJ Boring, DJ Yamaho, Doc Sleep, Edoardo, Eris Drew, Freddy K, Grizzly, Héctor Oaks, Helge Misof, I Hate Models, Innen+Aussen, ItaloJohnson, Justin Strauss, K_arim, Karl Ferdinand, Kia, Kobosil, Konstantin Sibold & Leif Müller, Michael Nadjé, Mirella Kroes, Modig, Muallem, nd_baumecker, Nitam, Norman Nodge, nthng, Oliver Deutschmann, Regen, Rod, Roi Perez, Roman Flügel, Ron Blanco & TRP, Shed, Shifted, Sunny, Uta
Cena: 99 €
REKLAMAREKLAMA