Svojšice 2018 mají kompletní line-up

Nina Kraviz a High Contrast jsou headlineři dvou hlavních pódií, kteří byli oznámeni již dříve. My nyní víme, kdo všechno je doplní - a je to slušná dávka zahraničních jmen.

19.4. 2018 15:33:06 | festivaly | rave

Jako hosty si Nina vybrala zástupce svého rec.labelu Eric Cloutier z Detroitu a Deniro z Amsterdamu. Doplní je Dani Sbert z Mallorcy a Alex Preda z Amsterdamu. Speciální projekt Rumenige meets Boss představí Toky a Boss, excelentní živáky zahrají HRTL a Elektrabel. Rozjezd stage zahájí nadčasový, dánský, housový producent Brynjolfur. A jako poslední si zahraje zakladatel festivalu Džejár​.

Džejár k line-upu hlavního pódia dodává: „Letos máme techno stage konečně jinou. Alespoň tak to vnímám já osobně. Je to více undergroundové, tak trochu se to blíží k tzv. "berlínskéhu Berghainu". Zásadní vliv na toto měla Nina a její management. Musím však říci, že i má cesta do Berlína sehrála svou roli. Navštívil jsem v listopadu snad všechny kluby berlínské scény a odjížděl jsem zcela naplněný. Ta energie a celkový pocit z jejich mejdanů mě pěkně posadil na prdel. Nebylo to pro mě nové, už jsem to zažil! Podobalo se to akcím, které jsem pořádal, a nebo na nich hrál v začátcích naší scény. Dj tam byl za boha, atmosféra byla nasáklá "technosteronem", party lidi byli na 1000% přítomní danému momentu a zcela oddáni hudbě, nic jiného je nezajímalo.

V Tresoru jsem neviděl na 20 cm, jak hustá byla mlha ve spojení s jedním blikajícím stroboskopem. A když dávkoval Dave Clarke, tak těch tisíc lidí řvalo každý mix, který dával. Tři hodiny!!! Uf, i teď mám husinu a zaslzené oči. A Berghain mi ukázal, co to znamená underground, láska k party hudbě a vůbec celé scéně, jejím kořenům, filozofii, která se promítá do našeho každodenního myšlení a ovlivňuje tak naše postoje k tomu, jak dalece jsme schopni vnímat elektronickou scénu a odlišujeme to, co je pro nás komerční a co ne,“ vysvětluje.

Hosté Niny nejsou sice žádná obrovská světová jména, ale to s ohledem na výše uvedené není letos podstatné. Máme zde nová jména a producenty, kteří dělají kvalitní hudbu a svými sety mají co nabídnout. S každým z nich jsem ve spojení (včetně Niny) a mluvíme spolu o tom, jaké je Svojšické publikum a co máte rádi. Toto oni zohlední a přitom do toho vdechnou kus sami sebe. Např. když poslouchám produkci Brynjolfura, nerozumím tomu, kde se v tomto mladém člověku berou pocity a nápady, jak vytvořit tak pocitově (vnitřně) bohaté tracky, které mají nádech 80 let. Vždyť v té době nežil, sakra:) Bude začínat v 15.00 a moc se na něj těším,“ doplňuje.

Když se podíváme na další pódium, kterému budou vévodit zlomené beaty, čeká nás taky slušná várka jmen: High Contrast, The Prototypes, A.M.C nebo B-Complex a ty doplní český support - A-Cray & DJ Pixie, Suki, Bifidus Aktif & Akira, Far Horizon aka Fallen Gemini & Lee Meow a Mustaffa s Sheriffem.

Třetím a posledním pódiem festivalu bude Trans Hard Stage, kde se ukáží Psychodrums aka Needlax & Miss Pockett, Nobody, Gumja, Golpe, Matthew Kovár, Peca a Aghi. Vstupenky na festival jsou stále k dispozici za 699,- korun.

Video: Nina Kraviz @ Time Warp 2018

PARTYINFO

Svojšice 2018

23.06.2018 Amfiteátr Svojšice, Svojšice
DJs: Nina Kraviz, Eric Cloutier, Deniro, Dani Sbert, Alex Preda, Toky + Boss, HRTL (live), Elektrabel (live), Brynjolfur, Džejár, High Contrast, The Prototypes, A.M.C, B-Complex, A-Cray + Pixie, Suki, Bifidus Aktif + Akira, Far Horizon aka Fallen Gemini + Lee Meow, Mustaffa + Sheriff, Psychodrums aka Needlax + Miss Pockett, Nobody, Gumja, Golpe, Matthew Kovár, Peca, Aghi
Cena: 599 / 699
REKLAMAREKLAMA