Dubfire vystoupí v září v Roxy

Roxy ohlašuje první velké jméno podzimní klubové sezóny. Na konci září přijede iránský rodák, půlka legendárních Deep Dish, držitel Grammy a především technologický inovátor a hudební revolucionář - Dubfire.

18.4. 2018 14:42:19 | informace | rave

Více než 25 úspěšných let na undergroundové i komerční elektronické scéně vyneslo Dubfira mezi nejuznávanější a zárověň i nejkontroverznější umělce. Na konci září budete mít příležitost odhalit, proč je tomu tak. Na vlastní přání s ním vystoupí rumunský DJ a producent Mahony.

Málokomu se podaří stát se nejdříve globální hvězdou a poté získat velký respekt i na undergroundové scéně tak, jako právě Ali Shiraziniovi aka Dubfirovi v posledních 27 letech. Nesmrtelnost si získal spoluprací se svým kamarádem Sharamem v projektu Deep Dish.

Po velkém komerčním úspěchu doprovázeném mnoha oceněními vč. Grammy se každý vydali svou cestou a Dubfire se rovnou vrhl do vln minimal techna. Přelomovým byl pro něj rok 2007, kdy založil label SCI + TECH, který si dal za cíl spojit nejnovější hudební technologie a progresivní přístup k elektronice, která je pro něj typická.

Legendárními jsou tracky jako Roadkill, spolupráce s Oliverem Huntemannem nebo Richie Hawtinem stejně jako společná produkce s Underworld na albu Barking, to vše usadilo Dubfire na trůn mezi titány techna a minimalu.

Sám Dubfire nesnáší přešlapování na místě a v roce 2014 posunul svá live vystoupení o kus dál s projektem Dubfire:live Hybrid, které každý rok piluje, stejně jako svá DJská vystoupení. Jedno si chystá i na konec září do Roxy.

Video: Dubfire @ Château de Fontainebleau for Cercle (2018)

PARTYINFO

Dubfire

27.09.2018 Roxy, Praha
DJs: Dubfire, Mahony, K.Sandra, Hory_Doly
2. stage: Arturo Legorreta, Alan T
REKLAMAREKLAMA