Mrkni se na line upy pro 14. týden

Ani tento víkend se party kolotoče nepřestanou točit. Naskočíš na Vibe s Christianem Löfflerem, Jackmastera v Roxy nebo na Time Warp 2018? Tak vybírej!

6.4. 2018 04:51:29 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

6.4. 2018

Alix Perez

Brno, Exit

21.30 – Heft
23.00 – Calli + 2nine
00.30 – Sinner + Gr3p
02.00 – Alix Perez
03.30 – Voidsec + Dejfunk
05.00 – ?

6.4. 2018

Christian Löffler

Brno, Vibe

22.00 – Saddan
00.00 – JPJ
01.30 – Christian Löffler live
03.00 – Eva Porating
04.30 – Alan Wood

lounge
22.00 – Rivendel
00.00 – GlitchGoose
01.30 – OtherVision
03.30 – Kema

6.4. 2018

Majestic Circus

Praha, Akropolis

Divadelní bar
22.00 – Gnetko
00.00 – Da Moon
01.30 – Akrom
03.00 – Bazooka Joe

Malá scéna
22.00 – Face aka Myclick
00.30 – Josef Sedloň
02.30 – Blofeld

6.4. 2018

Maximal

Brno, Perpetuum

21.30 – Warphil + Rastyn
00.00 – Nois + Upgrade
01.30 – Ricardo Garduno
03.30 – Tomas Ivicic + Mechanik

7.4. 2018

Hype

Brno, Exit

21.30 - Warm up DJ
23.30 - Duncan Grey
01.00 - Danny Bright
02.00 - Angy Kore
03.30 - Denysa
04.30 - Twin

7.4. 2018

Chuť Žít

Praha, Cross

21.00 – Disco Very
23.00 – Telly Savalas
00.30 – Joey Chicago
02.30 – Smeghouse
04.00 – Im Cyber
05.30 – Skeledan

7.4. 2018

Jackmaster

Praha, Roxy

23.00 – Identic
01.30 – Jackmaster
03.30 – Biodan

7.4. 2018

Residents Night

Brno, Perpetuum

21.30 – Filip Gehringer
00.00 – Foxx
02.30 – Jan Willert

7.4. 2018

Time Warp 2018

Mannheim, Maimarkthalle

Floor 1
19.30 – SHDW + Obscure Shape
20.30 – Paula Temple
22.00 – Nastia
00.00 – Pan–Pot
02.00 – Chris Liebing
04.00 – Adam Beyer
06.00 – Rødhåd
08.00 – Ben Klock
10.00 – Joseph Capriati

Floor 2
20.30 – Jon Rundell
21.30 – Konstantin Sibold
22.30 – Boris Brejcha
00.00 – Monika Kruse
02.00 – Dunfire
04.00 – Sven Väth
08.00 – Maceo Plex
10.00 – Len Faki
12.00 – Nina Kraviz

Floor 3
22.00 – Adriatique
00.00 – Ricardo Villalobos
02.00 – Laurent Garnier
04.00 – Dixon
06.00 – Tale Of Us
08.00 – Solomun
10.00 – Marco Carola

Floor 4
22.00 – Seebase
23.00 – Nick Curly
00.00 – Apollonia
02.00 – Luciano
04.00 – Loco Dice
06.00 – Jamie Jones
08.00 – The Martinez Brothers

Floor 5
22.00 – Sasch BBC + Steffen Baumann
23.00 – Amberoom
00.00 – Karotte
02.00 – Magda
04.00 – Seth Troxler
06.00 – Laurent Garnier

Floor 6
22.00 – Amir Javasoul
23.30 – Dorian Paic
01.30 – Nicolas Lutz
03.45 – Sonja Moonear
06.00 – Ricardo Villalobos + Raresh

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně