Hardtrance, happy hardcore a další. Takový byl 90´s Time Travel Rave v Brně

V sobotu 24. března se ve známém brněnském Bobycentru uskutečnila párty, která byla rozhodně jednou z nejlepších za poslední roky u nás.

4.4. 2018 10:24:57 | reporty | Langy

GKM Event team připravil večer ve stylu klubových devadesátých let a na akci 90´s Time Travel Rave přijalo pozvání hned pět hvězdných Djs těchto úžasných časů. Na první edici TTR nám osvěžila paměť jména jako Brooklyn Bounce DJ, DJ Quicksilver, Dune, Kai Tracid a Da Hool. O domácí support se postarali kluci Killer a Ronny Liquido.

Na akci jsme dorazili se závěrem prvního setu večera v podání DJe Killera. Ten v tu dobu hrál legendární Marushu a její track „Deep“ a nám bylo jasné, že si tenhle večer užijeme určitě naplno. Následoval megamix, vybraný pořadateli z vyhlášeného DJ Contestu. V tom vítězném, od Thomase Verdena, zazněly trance a hardtrance klasiky jako Energy 52 - Cafe Del Mar , Gouryella - Ligaya , Cosmic Gate - Fire Wire , Derb - Derb, Alice Deejay - Better Off Alone a v závěru Ayla - Ayla.

Poté nastal ten správný čas pro první zahraniční jméno. Tím nebyl nikdo jiný než DJ Dennis "Bonebreaker" Bohn, jinak Brooklyn Bounce DJ. Na úvod zvolil přesně ten track, co jsme očekávali - „The Theme (Of Progressive Attack)“. S jeho nástupem se začala plnit i taneční plocha brněnské Laser Show Hall a během hodinového setu od něj zazněly ještě např. „Public Domain - Operation Blade“ nebo „Armani & Ghost - Airport“. A byla to slušná jízda.

Následující DJ Quicksilver nás potěšil takovými klasikami, jako. „BBE - 7 days and one week“ nebo luxusní „Members of Mayday - Sonic Empire“. Dále si naše ouška užívala při poslechu tracků „DJ Quicksilver - Bellisima, Montini Experience - My House Is Your House, Binary Finary - 1998“ nebo „Mark Sherry meets Space Frog & Derb - Follow Me“.

Mezi nejvíce očekávané umělce patřil bezpochyby legendárni DJ a producent Dune. Svůj úžasný set odstartoval, stejně jako na loňské MayDay, vynikajícím mash-upem dvou ikonických skladeb - „Can´t Stop Raving“ s „Born Slippy“. Dune vystoupil v České republice vůbec poprvé a brněnskému publiku tak naservíroval i pěknou porci své vlastní produkce.

Takže nechyběly tracky „Million Miles From Home, Hardcore Vibes“ nebo „Rainbow To The Stars“. V převážně happy hardcore setu zazněly i trance klasiky v podobě „Legend B - Lost In Love“ či „Blank & Jones - Cream“. V závěru opět legendární Marusha s „Over The Rainbow“. Myslím, že nebudu daleko od pravdy, že právě Dune byl minulou sobotu headlinerem celého eventu. Tohle byl nezapomenutelný zážitek!

Dalším jménem v line-upu byl Kai Tracid, který se českému publiku v minulosti již představil. V Brně ve svém setu odehrál např.„4 Just 1 Day, Too Many Times“ a „Trance & Acid“. Zařadil i „The Prodigy - Smack My Bitch Up“, a rozhodně svým vystoupením nezklamal.

Posledním zahraničním hostem byl autor nestárnoucí skladby „Meet her at The Love Parade“ - Da Hool. Tímto trackem své vystoupení navíc i odstartoval a my se dočkali i dalších hitovek jako „Alice Deejay - Better Off Alone“ či „Storm -Storm“.

Celkově musím akci ohodnotit jako velice povedenou. Organizačně zvládnutou a po hudební stránce se jednalo o opravdovou lahůdku. Díky tomuto eventu jsme si mohli zavzpomínat na časy, kdy to v našch hudebních srdcích všechno začalo. Atmosféra v Bobycentru byla skvělá a jsem rád, že jsem protentokrát nemusel cestovat za kvalitním hudebním zážitkem až za hranice.

PARTYINFO

90s Time Travel Rave

24.03.2018 Bobycentrum, Brno
DJs: Dune, Da Hool aka DJ Hooligan, Kai Tracid, DJ Quicksilver, Brooklyn Bounce DJ
Cena: 599 - ?
REKLAMAREKLAMA