Planet Uterus, platforma spojená s Traumprinzem, nabízí dvě nová alba

Traumprinz, DJ Metatron nebo Prince Of Denmark ... za všemi projekty se skrývá ten samý producent z Hannoveru a každý jeho release je bedlivě sledován. Co tedy nyní chystá nového?

2.4. 2018 13:50:20 | nové desky | Carl W

Kolem Traumprinze a jeho pseudonymů se již vytvořil kult, což mimo jiné znamená, že spousta jeho hudby, která vychází převážně pouze na vinylových deskách, bývá povětšinou rychle vyprodána. Příkladem může být EP 2 The Sky, které vydal jako DJ Metatron, případně album 8, které zase vyšlo pod pseudonymem Prince Of Denmark.

Loni jsme se však dozvěděli, že projekt Prince Of Denmark už nemá co nového nabídnout a skončí. Letos se umělec rozloučil s vydavatelstvím Giegling, kde vycházela většina jeho nové produkce. Co se bude dít se stávajícími pseudonymy Traumprinz a DJ Metatron však zůstává zahaleno tajemstvím.

Novinkou jsou však dvě nová alba : DJ Healer - Nothing 2 Loose a Prime Minister Of Doom - Mudshadow Propaganda. Jedná se o zcela nové projekty a vzhledem k tomu, že oznámení alb jsme se dozvěděli skrze soundcloudový účet Planet Uterus, kterou Traumprinz používá pro oznámení novinek a releasů, je dost pravděpodobné, že se za pseudonymy ukrývá právě on.

Obě alba nabídnou po třech vinylech, ovšem tracklist ani ukázky tracků nikde nenajdete. Objednávat můžete "na slepo" na www.allpossibleworlds.de, jedno album vyjde na 25€. Které vydavatelství je distribuuje a kdo hudbu doopravdy vytvořil se zatím neví.

REKLAMAREKLAMA