Mrkni se na line upy pro 13. týden

Kdo velikonočních svátků využije k cestování, může zkusit seriál Awakenings. Prodloužený víkend u nás nabídne Christiana Smitha, Bena Bohmera, Christiana Löfflera, Goncala M, Vini Vici nebo Oake. Tak vybírej!

29.3. 2018 06:51:29 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

29.3. 2018

Dub Turbulence

Praha, Cross

21.00 – Dasha Fyah
22.00 – Boanerges
23.30 – Dub Dadda + Nucleus Roots
01.00 – Dasha Fyah
02.00 – Mad4ce + Abassta

29.3. 2018

11th Thursday

Liberec, 11th

21.00 – Sunny_x
23.00 – Influence Collektive
01.00 – Lucky Boi
02.00 – Ben Bohmer (live)
03.00 – Marty + Mint
05.30 – Subgate
07.00 – Funspeed

29.3. 2018

Awakenings: Adam & Joseph Special

Amsterdam, Gashouder

22.30 – Luigi Madonna + Roberto Capuano
01.30 – Adam Beyer + Joseph Capriati

29.3. 2018

Broken Orchestra

Brno, Perpetuum

21.30 – Kollmixx
23.00 – Calli+ Fish
00.30 – Technimatic
02.00 – Dephzac
03.30 – Protago + 2Nine

29.3. 2018

Christian Smith

Brno, Exit

21.30 – Quiks
23.30 – Phil Albedo
01.00 – Thin & Thick
02.00 – Christian Smith
03.30 – Hydrophonic
04.30 – Bastien
05.30 – Alexx

29.3. 2018

Sound Vibration

Kyjov, Nětčice

21.30 – Paul Hawk
23.30 – Ian Kita
01.00 – Toky
03.00 – Peter Pea
04.30 – Liner

29.3. 2018

Spectaculare: Christian Löffler

Praha, MeetFactory

21.00 – Diome
22.00 – Fejká (live)
22.50 – Diome
23.15 – Aparde (live)
00.15 – Josef Sedloň
01.00 – Christian Löffler (live)
02.30 – Eva Porating

30.3. 2018

Awakenings: Good Friday Special

Amsterdam, Gashouder

22.00 – Kobosil
01.00 – Rødhåd
03.00 – Chris Liebing
05.00 – Ben Klock + Marcel Dettmann

30.3. 2018

Motto:Techna

Brno, Perpetuum

21.30 – Karlos P
23.30 – Martini
01.00 – Agent
03.00 – Styrax

30.3. 2018

Proces

Praha, Underdogs

22.00 – Unclean
00.00 – Lofn
01.00 – Oake
02.00 – Nina Pixel
04.00 – Perial

30.3. 2018

Techno Invasion

Pardubice, Gimlet

21.00 – pan.P
22.00 – Aghi
23.00 – Dragon Hoang
00.00 – Twin a B.one.K
01.30 – Goncalo.M
03.30 – Golpe

30.3. 2018

Vini Vici

Praha, SaSaZu

22.00 – Michele Cavalletto
00.00 – Liquid Soul
02.00 – Vini Vici
03.15 – Blastoyz
04.15 – Michele Cavalletto

31.3. 2018

Awakenings: Easter Special by Night

Amsterdam, Gashouder

22.00 – Prunk + Chris Stussy
00.00 – Konstantin
02.00 – Kölsch
04.00 – Joris Voorn
06.00 – Pan–Pot

31.3. 2018

Bassmatico

Praha, Cross

21.00 – 23 Waxwork
23.00 – Da Root
01.00 – Filip Foreigner
02.15 – Kalipo (live)
03.45 – Luke Nova
04.45 – Stanjah
05.45 – Reznyk (live)

DnB
21.00 – Ahonz
22.30 – Czervas
00.00 – Becker
01.15 – Kutlo
03.00 – Philip T.b.c. + Lifesize Mc
04.15 – Fefe
05.30 – Cockroach

31.3. 2018

Hardware

Bratislava, SubClub

22.00 – Præsha
01.00 – Yk – Aram
02.30 – Leia Drex

1.4. 2018

Awakenings: Easter Special By Day

Amsterdam, Gashouder

12.00 – 2000 and One
14.00 – Monika Kruse
16.00 – Sven Väth
18.00 – Ilario Alicante
20.00 – Dubfire
22.00 – Sam Paganini

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně