Nina Kraviz a Marcel Dettmann remixují Mount Kimbie

Britská dvojice loni vydala album Love What Survives a letos se můžeme těšit na zajímavé remixy nejen od Niny a Marcela, ale přidá se taky Ellen Allien a Gerd Janson.

28.3. 2018 00:37:21 | nové desky | Carl W

Londýnské duo Dominic Maker a Kai Campos nás loni potěšili albem Love What Survives. To vyšlo na Warp Records a právě respektovaný londýnský label naplánoval na květen i sérii remixů a oslovil třeba Ninu Kraviz, Marcela Dettmanna nebo Ellen Allien.

4. května očekávejme první EP - Love What Survives - Remixes Part 1, který byl v plné režii Niny Kraviz a ta nám nabídne rovnou tři remixy tracku Blue Train Lines. Jen o týden pzději má naplánovaný release date druhé EP, kde najdeme remixy Marcela Dettmanna, Ellen Allien a Gerda Jansona.

Poslechni si: Mount Kimbie - Blue Train Lines (Nina Kraviz Main Mix)

Tracklist:

Love What Survives - Remixes Part 1
A Blue Train Lines (Nina Kraviz Main Mix)
B1 Blue Train Lines (Nina Kraviz Tool 1)
B2 Blue Train Lines (Nina Kraviz Tool 2)

Love What Survives - Remixes Part 2
A1 Four Years And One Day (Marcel Dettmann Remix)
A2 Four Years And One Day (Gerd Janson Remix)
B T.A.M.E.D (Ellen Allien U.F.O RMX)

PARTYINFO

Svojšice 2018

23.06.2018 Amfiteátr Svojšice, Svojšice
DJs: Nina Kraviz, Eric Cloutier, Deniro, Dani Sbert, Alex Preda, Toky + Boss, HRTL (live), Elektrabel (live), Brynjolfur, Džejár, High Contrast, The Prototypes, A.M.C, B-Complex, A-Cray + Pixie, Suki, Bifidus Aktif + Akira, Far Horizon aka Fallen Gemini + Lee Meow, Mustaffa + Sheriff, Psychodrums aka Needlax + Miss Pockett, Nobody, Gumja, Golpe, Matthew Kovár, Peca, Aghi
Cena: 599 / 699
REKLAMAREKLAMA