Arcadia slaví 10 let

Kdo by neznal slavnou "pavoučí stage"? Málokdo ví, že za ní stojí Arcadia crew, která s ní procestovala svět a nyní slaví deset let existence. A k této příležitosti chystá velký festival!

21.3. 2018 00:16:15 | festivaly | Carl W

Arcadia se zrodila díky legendárnímu britskému festivalu Glastonbury před deseti lety. Tehdy byl dominantou padesátitunový pavouk, kterého postavili v Bristolu a je nyní je znám po celém světě. Arcadia crew díky němu navštívila Thajsko, Nový Zéland, Koreu, Tchaj-wan, Austrálii nebo Spojené státy.

Obecně se Arcadia věnuje přepracování vojenských strojů a jiných průmyslových komponent do dynamických plastik nebo celých hudebních pódií. Za dobu své existence vyvinula desítky konstrukcí včetně právě výše zmíněného "pavoučího pódia".

A právě ten bude i dominantou chystaného festivalu k desetiletému výročí. To se odehraje v Olympijském parku v Londýně na počátku května a hlavními hvězdami budou Sven Väth, Leftfield, Max Cooper, Matador, Boys Noize, Dusky, Eats Everything, Groove Armada a další, kteří vystoupí na "Spider Stage" v sobotu 5. května.

Nedělní program bude patřit zlomeným beatům a nabídne umělce jako Rudimental, Noisia, Delta Heavy, Bad Company, Calyx & TeeBee, DC Breaks nebo Ed Rush. Zajímavostí také je, že hudební produkce začíná v poledne a běží po celou noc, ovšem areály festivalu budou otevřené pouze do 18:00 - následně se už na festival nedostanete. Pořadatelé to vysvětlují tak, že chtějí, aby návštěvníci o nic zásadního nepřišli.

Rozhodně mrkněte na aftermovi z Glastonbury 2014, ať víte, co čekat. Zjistíte, že to není jen onom pódiu, ale i o neuvěřitelném množsví performancerů a dalších vychytávek kolem. Pokud chcete festival navštívit, můžete ještě objednávat vstupenky.

Video: Arcadia London - 10th Anniversary Festival

Video: Arcadia Glastonbury 2014 (Official Film)

PARTYINFO

Arcadia London: 10th Anniversary Festival

05.05.2018 - 06.05.2018 , London
Live: Leftfield
DJs: Sven Väth, Boys Noize, Dusky, Eats Everything, Groove Armada, Max Cooper, Matador, Norman Jay, Paul Woolford, Rudimental, Noisia, TQD (Royal T, DJ Q, Flava D), Coki Dmz & Mala, Preditah + Bassboy, Ed Solo + Serial Killaz, Dre Skull & Jubilee, DJ Vadim, Delta Heavy, Bad Company, Bensley, Calyx & TeeBee, Chords, Culture Shock, DC Breaks, Ed Rush & Optical, Killbox (Ed Rush & Audio), Loadstar, Mind Vortex, Rene LaVice, The Upbeats, 2SHY MC, DaxtaMc, LX One, Messy MC, Ryme Tyme
REKLAMAREKLAMA