Takaaki Itoh a Loktibrada zahrají v sobotu v Praze

6. pokračování akce Reduction s Takaaki Itohem a Loktibradou, po zastávkách v Bratislavě a Budapešti, zavítá 17.3. do modřanského klubu Mayapur Pokojíček.

14.3. 2018 02:27:01 | informace | rave

Tato akce, zaměřená na temnější, klubové techno, kde vystoupily jména jako jsou Regis, Ø [Phase], Sigha, Exium, Tommy Four Seven a další, si nyní vybrala jako další destinaci Prahu. A právě první dvě zmíněná jména jsou pojítkem této klubové noci. Loktibrada je pravidelným hostem a pevnou součástí těchto akcí, Takaaki Itoh má na kontě 4 účasti.

Celý kruh se uzavírá kolem legendárních akcí ‘palicavonzvreca‘ v bratislavském Subclubu a vydavatelství PVC, které tuto akci v Praze pořádá ve spolupráci s organizátory hudebních večerů Proces, ale hlavně tyto dva producenty a DJe spojuje už od roku 2000. Dalším hostem je mladá ruská DJka Overload, která už si zahrála třeba na Mord Showcase v Moskvě a rozhodně se nebojí přitvrdit a naservírovat perfektní sirový soundtrack továrních hal. Celý line-up završují domací DJs Silhouette, který nyní vydal své debutové album a všudypřitomný milovník hudby Synaptik.

Poslechni si: Takaaki Itoh @ Long Count 4 Year Anniversary, NY (2017)

PARTYINFO

Reduction

17.03.2018 Pokojíček, Praha
DJs: Takaaki Itoh, Overloud, Loktibrada, Silhouette, Synaptik
REKLAMAREKLAMA