Pražský Up festival 2018 má kompletní line-up

Poslední třetí vlna uznámených umělců je již uveřejněna a line-up prvního ročníku nového pražského festivalu Up, jehož headlinerem je třeba Ricardo Villalobos, je nyní kompetní.

5.3. 2018 11:14:25 | festivaly | Carl W

V pražské Malé Sportovní Hale se od 11. do 13. května bude konat první ročník Up Festivalu. Jeho konání jsme oznamovali už koncem loňského roku a pořadatelé lákali na jména jako Ricardo Villalobos, Magda, Sonja Moonear.

Nyní již je line-up celé akce kompletní, pořadatelé totiž zveřejnili i poslední třetí vlnu nových jmen. Všechny je najdete níže v pártylistu. Vstupenky jsou stále k dipozici na jednotlivé dny za 700,- orun, na celý festiva pak za 1.500,- korun.

Video: Ricardo Villalobos @ Sunwaves (2013)

PARTYINFO

UP Music Festival 2018

11.05.2018 - 13.05.2018 Malá Sportovní Hala, Praha
DJs: Agustin Alvarez, Alex Neivel, And.re, Anthea, Apollonia, Ark3r, Barac, Bella Sarris, Brothers Black, Bruno Curtis, Cem Odzen, Clovis, Fernando Constantini, Ferro, Francesco del Garda, Gescu, Hamid, Dmitry, Eddie Mur, Ellen Alien, Em Ju Es Aj Si, Fatty M, Ion Ludwig, Jacob Husley, Jada, Joao Maria, Janeret, Johanna Schneider, Jorgos, Julian, Kirill Astra, Luigi Tozzi, Magda, Marlie, Martin Glowacz, Molly, Nils Weiman, Oliver Torr, Olivian Nour, Oskar Szafraniec, Oshana, Per Hammar, Praslesh, PSJ, Ricardo Villalobos, Schwa, Sonja Moonear, Spacetravel, STA, SY, Topper, Varhat, Vik, Vera, Vlada, Yan & Alfred Czital
Cena: 700 - 1.500
REKLAMAREKLAMA