Time Warp 2018: Ohne Richie?

Na jedné z nejslavnějších techno-halovek světa (německém Time Warpu) po delší době chybí stálice v line-upu: Richie Hawtin. I přesto však nabídne celou řadu velkých jmen.

21.2. 2018 13:23:41 | festivaly | Carl W

Jsou to už čtyři roky, co jsme vám přinesli zatím poslední report z německého Time Warpu. Tradiční sraz techno-inženýrů i méně náročných fanoušků z celého světa se letos bude datovat na 7. dubna. Místo konání zůstává stále stejné: Maimarkthalle v Mannheimu.

A line-up? Adam Beyer, Ben Klock, Boris Brejcha, Chris Liebing, Dixon, Laurent Garnier, Len Faki, Loco Dice, Maceo Plex, Nastia, Nina Kraviz, Rødhåd, SHDW & Obscure Shape, Solomun, Sven Väth a mnoho dalších. Letos však chybí Richie, na což fanoušci na sociálních sítích hlasitě upozorňují.

Stejně jako po většinu minulých let - i letos je velká pravděpodobnost vyprodání celého eventu. Lístky jsou nyní k dispozici za 79 € (cca 2.000,- korun), za backstage-pass pak zaplatíte 199 € (cca 5.000,- korun) i s daní. My doporučujeme neváhat!

Video: Nina Kraviz @ Time Warp 2017

PARTYINFO

Time Warp 2018

07.04.2018 Maimarkthalle, Mannheim
DJs: Adam Beyer, Adriatique, Amberoom, Apollonia, Ben Klock, Boris Brejcha, Chris Liebing, Dixon, Dorian Paic, Dubfire, Jamie Jones, Jon Rundell, Joseph Capriati, Karotte, Konstantin Sibold, Laurent Garnier, Len Faki, Loco Dice, Luciano, Maceo Plex, Magda, Marco Carola, Monika Kruse, Nastia, Nick Curly, Nicolas Lutz, Nina Kraviz, Pan-Pot, Paula Temple, Raresh, Ricardo Villalobos, Rødhåd, Sasch BBC, Seebase, Seth Troxler, SHDW & Obscure Shape, Solomun, Sonja Moonear, Steffen Baumann, Sven Väth, Tale Of Us, The Martinez Brothers
Cena: 79 / 179 €
REKLAMAREKLAMA