Charlton zahraje v dubnu v Brně!

Na dubnovou klubovku Dirty Trip, která v minulosti hostila jména jako Inigo Kennedy, Antonio De Angelis, Marika Rossa, Mark Archer nebo THNTS, dorazí tentokrát holandský producent Charlton!

8.2. 2018 22:15:41 | informace | rave

Rodák z Rotterdamu začal s technem koketovat už před dvaceti lety a postupně si vybudoval jedinečný zvuk, ve kterém kombinuje staré old-school techno s temnými rytmy a acidovou basovou linkou. Prostě hypnotizující techno a ostré jako břitva!

Není tak divu, že Charlton měl velký vliv na holandskou techno scénu a velmi brzy se dostal na všechny zásadní eventy jako Awakenings, Heroes of Techno, Qbase nebo Detatched.

Nyní je podstatnou součástí velmi známeho labelu MORD a spolu s Nickem Duntonem také založili novou značku Poverty Is Violence.

Charlton se v dubnu premiérově ukáže v Brně a nám se ho povedlo přemluvit, aby vystoupil v exkluzivním extended, tedy prodlouženém, setu,“ představují další díl párty Dirty Trip pořadatelé.

A doplňují: „Jako support jsme si vybrali českého producenta, který si říká Silhouette. Ten právě vydává své debutové album Lost In The Circle a my cítíme velkou potřebu, aby nám jej představil i v Brně.

Odkazy:

Poslechni si: Sounds From NoWhere Podcast #047 - Charlton

PARTYINFO

Dirty Trip 23

27.04.2018 Perpetuum, Brno
DJs: Charlton, Silhouette, Nee’o + Carl W
Cena: 200
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně