Sunrise Festival 2018: předběžná registrace vstupenek začne 1. února

Sunrise Festival 2018 se uskuteční ve dnech 27. - 29. července v Kołobrzegu. Festival se bude konat naposledy ve slavném amfiteátru. Na letošní edici festivalu bude postavena i 3 stage, na které bude kralovat techno a první jména budou brzy odhalena v RMF MAXXX. Novinkou je předběžná registrace vstupenek o měsíc dříve v systému prodeje vstupenek.

1.2. 2018 14:22:11 | festivaly | Tomstar

Oficiální prodej vstupenek je naplánován na 1. března. Organizátoři se však rozhodli zavést v prodejním systému novinku, která účastníkům umožní předem objednat si vstupenky a zaručit jim tak jejich prodej. Všichni si budou moci předregistrovat si vstupenky o měsíc dříve. Předběžná registrace se uskuteční od 1. února do 25. února.

Jak to funguje?

Předběžná registrace bude zahájena 1. února a bude vypadat téměř shodně jako standardní nákup vstupenek. Uživatelé budou vyzváni, aby zadali množství a personalizaci všech vstupenek. Objednatel může vybírat vstupenky na své osobní údaje a přátele ve vybraných dnech festivalu. Je důležité, abyste neukládali další objednávky již dříve použitých osobních údajů (systém jej automaticky ověří).

Při zadávání dalších objednávek na stejné osobní údaje mohou být tyto zrušeny. Správně vyplněné objednávky s aktuálním stavem objednávky a objednacím číslem se zobrazí na panelu jednotlivých uživatelů na webové stránce „pokladny“. Rezervace od 1. února do 25. února nevyžaduje platbu. Po rezervaci vstupenek obdrží každý uživatel elektronicky informace o správně vyplněné objednávce a od 25. do 28. února bude vyzván, aby provedl platby za vybrané vstupenky. Během této doby bude uživatel muset proces dokončit výběrem způsobu platby a doručení.

Platby mohou být uskutečněny prostřednictvím platformy PayU nebo Paypal a kurýrní doručovatelské společnosti budou k dispozici prostřednictvím standardní pošty, které vstupenky doručí objednateli. V případě předběžné registrace by měla být platba provedena nejpozději do 28. února. Po uplynutí této doby budou všechny nezaplacené příkazy zrušeny bez možnosti obnovení. Panel vám také umožní stahovat fakturu s DPH, pokud dříve tuto možnost objednatel zvolil.

Kolik stojí vstupenky na Sunrise Festival 2018?

Účastníci budou moci zakoupit vstupenky na určité dny festivalu za průměrnou cenu. Standardní vstupenka bude stát 199 PLN (cca 1.200,- CZK), zatímco VIP vstupenku si můžete objednat od 600 PLN (cca. 3.600,- CZK) za den. Cena vstupenek ve standardním prodeji později bude vyšší.

Rádi bychom vám připomněli, že předběžná registrace bude zahájena 1. února od 12:00 na webové stránce pořadatele www.sunrisefestival.pl. Pokud budou všechny předregistrované vstupenky vyprodány, nebudou již k dispozici pravidelné prodejní vstupenky naplánované od 1. března 2018.

Podívej se na fotky z loňského ročníku:

PARTYINFO

SunriseFestival

27.07.2018 - 29.07.2018 , Kołobrzeg
DJs: Axwell / Ingrosso, Snake, Alesso, Don Diablo, Robin Schulz, Vini Vici oraz Sunnery James & Ryan Marciano, Bassjackers, Felix Jaehn, Gromee,Fedde Le Grand, Malaa, Throttle, Alan Fitzpatrick, Booka Shade, Fritz Kalkbrenner,Ilario Alicante, Brohug, Timmy Trumpet,Cristoph, Eric Prydz, George Fitzgerald, Tiga, Chris Lake, Disciples, Jax Jones, Martin Solveig, Oliver Heldens, Armin Van Buuren, Ruben de Ronde, Eddie Halliwell, Jochen Miller, Marco V, Rank 1 etc.
Cena: od 199 zł
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně